25/01/2026
⚽️ Tegnap sikeresen véget ért a II. HIDI-KUPA teremfoci tornánk!
Nagyszerű meccsek, jó hangulat és sportszerű küzdelmek jellemezték az egész napot.
Köszönjük mindenkinek aki részt vett, segített vagy drukkolt!
I.helyezett: Hidi Band 🏅
II.helyezett: Normál Fc 🥈
III.helyezett: E-HULL 🥉
Legjobb Kapus: Tóth Csaba (Hidi Band)
Legjobb Játékos: Tóth Attila (Normál Fc)
Gólkiràly: Jakab Csaba (GoldenLEO)
Találkozunk a következő tornán! 💪🔥