06/06/2026
Tisztelt szurkolóink és követőink!
A holnapi napon utoljára találkozunk a megye 3-ban hazai pályán, mely alkalmat szeretnénk megragadni hogy megköszönjük az egész éves bizalmat, támogatást, szurkolást, és minden pillanatot amit közösen élhettünk meg.
Hálásak vagyunk, hogy veletek közösen “12-en” egy bajnoki címet érő bajnoki szezont tudhatunk magunk mögött, ami nélkületek nem sikerült volna.
Rengeteg hatvani kötődésű, és független embert sikerült megmozgatnunk, amit a jövőben szeretnénk túlszárnyalni.
Külön öröm számunkra, hogy Hatvan városát dobogóra tudjuk emelni, osztálytól teljesen független, Hatvani - és környékbeli játékosokkal, edzővel, stábbal. 🔝
Szeretnénk megkoronázni mindezt, a holnapi utolsó találkozásunkkor, a Markaz elleni bajnoki meccsen.
Igaz tét nélkül már, előtérben azzal, hogy minden játékosnak próbáljunk játékpercet biztosítani, de a becsület, és az éves veretlen hazai menetelésünkért megyünk harcba.
Szeretnénk, ha velünk tartanátok, és együtt búcsúznánk a megyei 3. osztálytól. 👏