SZESE E-Sport Clubs

SZESE E-Sport Clubs SZESE E-Sport Clubs, E-sport csapat, Egyetem tér 1, Gyor elérhetőségei, térképes helyadatai és útbaigazítási információi, kapcsolatfelvételi űrlapja, nyitvatartási ideje, szolgáltatásai, értékelései, fényképei, videói és közleményei.

⚽️Ma este újra pályán csapatunk, a vasárnapról elhalasztott forduló kerül ma lejátszásra a Hungarian Pro Clubs League-be...
05/05/2026

⚽️Ma este újra pályán csapatunk, a vasárnapról elhalasztott forduló kerül ma lejátszásra a Hungarian Pro Clubs League-ben!

🔥Viszont a mai találkozókban lesz valami különleges, egészen pontosan cristijAn (!!) fogja élőben közvetíteni és kommentálni a párharcokat!

🖥️Twitch: https://www.twitch.tv/cristijan

👏Gyertek minél többen, szurkoljatok nekünk, és szórakozzatok jól egy igazi parázs közvetítés keretein belül!

22/03/2026

A bajnokság lezárta utáni első vasárnapon sem maradunk izgalmak nélkül, jön a Magyar Kupa döntője!🏆

A tavalyi kupa győztese SZESE E-Sport Clubs csap össze a 4. helyezést elérő MTK Budapest Esport együttesével a vasárnap esti döntőben, amelyet élőben követhettek velünk!🔥

⚽️🎮
15/02/2026

⚽️🎮

Készen álltok a ma esti mérkőzésekre?⚽

Bár múlt héten elvesztettük veretlenségünket a HPCL-ben, a tavalyi bajnok ellen egy kifejezetten szoros mérkőzésen, nincs okunk csüggedni. A szezon rajtja továbbra is kimondottan erős: 9-ből 8 győzelemmel remek pozícióból várjuk a folytatást, és lassan a bajnokság feléhez érkezünk.

A cél most az, hogy a jó formát átmentsük a következő fordulókra, és ugyanazzal a fókuszált játékkal menjünk tovább, ami eddig is eredményt hozott. 💪

Vasárnap este ismét fontos pontokért lépünk pályára, három találkozó is vár ránk:

📅 Február 15. ⏰ 20:30–21:30
🆚 Flamingo Hajdúnánás Esport
🆚 MTK Budapest
🆚 Honvéd
📺 Kövessétek élőben: twitch.tv/szeseesport2

🇺🇸
Our unbeaten run in HPCL ended last week in a tight match against the reigning champions, but we’re still in a great position with 8 wins from 9. 💪
We’re back in action!
Today live on twitch.tv/szeseesport2 🤩

Sziasztok!Tegnap lejátszottuk a 2. játéknapot is a 2. szezonból és sikerült megtartani a 100% os mutatót, bár két nagyon...
02/02/2026

Sziasztok!

Tegnap lejátszottuk a 2. játéknapot is a 2. szezonból és sikerült megtartani a 100% os mutatót, bár két nagyon kiélezett meccsen tudtunk nyerni az első két találkozón a Don Carp Lake és a Puskás Esport ellen, mindkettőn 1-0 arányban! A harmadik meccsen a TrollFoci-IPON Esport ellen játszottunk, ahol kicsit korábban jött az első gól mint a többi találkozón, így kicsit könnyebb volt menedzselni a meccset!

Mindegyik meccsen kontrolláltuk az eseményeket, és többet volt nálunk a labda, a helyzetkialakítással még akadtak gondok de javuló tendenciát mutat a csapat!

A hátvédsort és kapusunkat megint ki kell emelni, hiszen most gólt sem kapott az egyesületünk 3 lejátszott mérkőzés alatt, így összességében 6 lejátszott találkozón 1 kapott gólnál járunk, azt hiszem ez megsüvegelendő!

Gratulálunk mindegyik együttesnek, és további sok sikert a szezonra!

HAJRÁ SZESE!💙🤍

Sziasztok!Ma este 21:45 től tovább folytatódik a nemzetközi szereplésunk, hiszen az első kalapból vártuk a sorsolást aho...
28/01/2026

Sziasztok!

Ma este 21:45 től tovább folytatódik a nemzetközi szereplésunk, hiszen az első kalapból vártuk a sorsolást ahol a Tempus csapatát kaptuk egyenesen spanyolországból! A tét nem más, mint a legjobb 32 csapat közé kerülés!

A srácok már nagyon izgatottak, várunk minden kedves szurkolót, hogy szorítsanak nekünk ezen a két meccses párharcon!

A stream a szokásos: https://twitch.tv/szeseesport2

HAJRÁ SZESE!!💙🤍

25/01/2026

Egy fontos információt kell megosztanunk veletek!

Szomorúan tudatjuk, hogy Dániel Reznák a csapatunk eddigi egyik managere visszavonult a virtuális gyepről, azt még talán ő maga sem tudja, hogy meddig, de az öltözőnk ajtaja mindig nyitva lesz előtted Dani!
Az ahova ez a csapat elért, nagyban a Dani érdeme, és rengeteg munka van mögötte, amiért elképesztő hálásak vagyunk! Itt kezdte a pro clubot, és itt is fejezte be, egy hatalmas szívű embert ismerhetett meg mindenki a személyében, és egy remek játékost!

További sok sikert neked az élet minden területén Dani!💙🤍

Viszont ez azt is jelenti, hogy menni kell tovább és haladnunk kell a kitűzött célok felé, hogy Dani is büszke lehessen a csapatra!

Itt szeretnénk bejelenteni, hogy a csapat CO Managere nem más lett, mint István Kádas!
Ahogy sokan ismeritek "Morata" rövid időn belül megmutatta, milyen mentalitással rendelkezik, mennyire nagy hatása van a csapattársai teljesítményére, és hogy mindent feláldozna a csapat sikeréért! Kádas jelenléte gyors impactot hozott magával, hiszen CO ként már magyar kupát zsebelt be a csapattal, illetve a Bajnokok Ligájában is csoport elsőként mentünk tovább amiről már írtunk a héten!

Ma megkezdődik a Hungarian Pro Clubs League 2. szezonja idén, ahol új impulzusokkal vágunk neki a szezonnak, hosszú tanulási fázissal magunk mögött, de még mindig van hova fejlődnie a csapatnak, így ez az út még hosszú!

Este 20:30 tól a megszokott csatornán követhettek minket: https://twitch.tv/szeseesport2

Sok sikert nálunk Kádi ebben a szerepkörben is biztosak vagyunk benne, hogy megállod a helyed!

HAJRÁ SZESE!💙🤍

Üdvözlünk a SZESE E-Sport hivatalos Twitch csatornáján! 🎮 A Széchenyi István Egyetem E-Sport divíziója kiemelten foglalkozik az eSport versenyekkel, célunk, hogy bemutassuk a legizgalmasabb mérkőzéseket, tornákat és bajnokságokat, miközben népszerűsítjük az egyetemi E-Sport k...

🏆⚽️🎮
24/01/2026

🏆⚽️🎮

Csoportelsőként jutott tovább a SZESE E-Sport Clubs a VPG Bajnokok Ligájában! 🏆⚽️

Erős ellenfelekkel találkoztunk a héten, de a tegnapi mérkőzések után az élre álltunk a csoportban, és innen várjuk a szombati sorsolást. 🔥🎯 Külön kiemelnénk a védekezésünket és Nincsevics Roland kapusunkat is, hiszen a 6 csoportmeccsből 4 alkalommal gólt sem kaptunk. 🧤🧱

Az elsődleges célkitűzést teljesítettük, a játékunk pedig egyre jobban összeáll, úgyhogy bizakodva várjuk a folytatást, és szeretnénk minél tovább menetelni a legjobb csapatok között.

Köszönjük a szurkolást mindenkinek, és sok sikert kívánunk a többi továbbjutó magyar csapatnak is a nemzetközi színpadon! 👏

Hajrá SZESE! 💙🤍

Vasárnap pedig indul a Hungarian Pro Clubs League következő szezonja is, a sorsolás még nincs meg, de már nagyon várjuk, kik lesznek az ellenfeleink. ⏳⚽️

Csoport elsőként jutottunk tovább a VPG Bajnokok Ligájában!Hatalmas sikerként könyvelhetjük el a BL csoportkörben elért ...
23/01/2026

Csoport elsőként jutottunk tovább a VPG Bajnokok Ligájában!

Hatalmas sikerként könyvelhetjük el a BL csoportkörben elért eredményünket, hiszen elég masszív együttesekkel találkoztunk a héten, de a tegnapi meccsek után az első helyre lépett csapatunk és innen várjuk a sorsolást, ami szombaton lesz!

A védelmünket és természetesen Nincsevics Roland kapusunkat külön kiemelném, hiszen a 6 csoport meccsből 4 en gólt sem kapott a CSAPAT!

Az elsődleges célkitűzést elérte a brigád, es a játékunk is kezd egyre jobban összeállni, így bizakodva várjuk a folytatást, es próbálunk a lehető legtovább eljutni a legjobb csapatok között!

Köszönjük a szurkolást mindenkinek, illetve sok sikert a többi továbbjutó magyar csapatnak a nemzetközi színpadon!

HAJRÁ SZESE!💙🤍

🏆 Tökéletes rajt, majd kaotikus folytatás a BL-benHétfőn számunkra is elindult a BL csoportkör. Az első mérkőzésen a Par...
22/01/2026

🏆 Tökéletes rajt, majd kaotikus folytatás a BL-ben

Hétfőn számunkra is elindult a BL csoportkör. Az első mérkőzésen a Paradou RC várt ránk, akik november vége óta nem kaptak ki hivatalos VPG-találkozón.

A meccset végig kézben tartottuk, a védelem jól működött, Horváth Bence irányításával stabilak voltunk hátul.
Elöl pedig jöttek a gólok: Tóth Bálint és Fehér Krisztián találatával 2–0-ra sikerült nyernünk.

A második mérkőzésen a bolgár Black Sea Pirates érkezett. Ez már jóval szorosabb összecsapás volt, de a csapat ismét egységesen játszott.
Tóth Bálint újabb gólja, valamint Nincsevics Roland több nagy védése végül 1–0-s győzelmet ért.

Kedden folytatódott a BL, a harmadik mérkőzésen a holland Impulsive csapata ellen léptünk pályára.

A találkozó nagyon rosszul kezdődött. A 17. percben egy ártalmatlan szituáció után piros lapot kaptunk, majd néhány perccel később egy eladott labdából megszerezték a vezetést a hollandok.

A csapat azonban nem esett szét.
Rácz Ádám megszerezte első BL-gólját, és tíz emberrel is megvoltak a helyzeteink. Sajnos a hajrában, a 90. percben egy hosszú labdát gólra váltott az ellenfél, így pont nélkül maradtunk.

A negyedik mérkőzésen — a kiállítás miatt — teljesen átalakított védelemmel kellett pályára lépnünk a bombaerős Paradou RC ellen.

A meccs végig kiegyenlített volt, folyamatosan váltották egymást a helyzetek.
Az állás 1–1 volt, amikor a 77. percben technikai hiba miatt több játékosunkat is kidobta a rendszer.

A VPG szabályzata szerint ilyen esetben a mérkőzést újra kell játszani, így a folytatás ma jön, amikor három BL-találkozó vár majd a csapatra.

A meccseket ma este 21:20 tól tekinthetitek meg a szokásos csatornán: https://twitch.tv/szeseesport2

Hajrá SZESE!💙🤍

Cím

Egyetem Tér 1
Gyor
9026

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni SZESE E-Sport Clubs új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése SZESE E-Sport Clubs számára:

Megosztás

Kategória