25/01/2026
Egy fontos információt kell megosztanunk veletek!
Szomorúan tudatjuk, hogy Dániel Reznák a csapatunk eddigi egyik managere visszavonult a virtuális gyepről, azt még talán ő maga sem tudja, hogy meddig, de az öltözőnk ajtaja mindig nyitva lesz előtted Dani!
Az ahova ez a csapat elért, nagyban a Dani érdeme, és rengeteg munka van mögötte, amiért elképesztő hálásak vagyunk! Itt kezdte a pro clubot, és itt is fejezte be, egy hatalmas szívű embert ismerhetett meg mindenki a személyében, és egy remek játékost!
További sok sikert neked az élet minden területén Dani!💙🤍
Viszont ez azt is jelenti, hogy menni kell tovább és haladnunk kell a kitűzött célok felé, hogy Dani is büszke lehessen a csapatra!
Itt szeretnénk bejelenteni, hogy a csapat CO Managere nem más lett, mint István Kádas!
Ahogy sokan ismeritek "Morata" rövid időn belül megmutatta, milyen mentalitással rendelkezik, mennyire nagy hatása van a csapattársai teljesítményére, és hogy mindent feláldozna a csapat sikeréért! Kádas jelenléte gyors impactot hozott magával, hiszen CO ként már magyar kupát zsebelt be a csapattal, illetve a Bajnokok Ligájában is csoport elsőként mentünk tovább amiről már írtunk a héten!
Ma megkezdődik a Hungarian Pro Clubs League 2. szezonja idén, ahol új impulzusokkal vágunk neki a szezonnak, hosszú tanulási fázissal magunk mögött, de még mindig van hova fejlődnie a csapatnak, így ez az út még hosszú!
Este 20:30 tól a megszokott csatornán követhettek minket: https://twitch.tv/szeseesport2
Sok sikert nálunk Kádi ebben a szerepkörben is biztosak vagyunk benne, hogy megállod a helyed!
HAJRÁ SZESE!💙🤍
Üdvözlünk a SZESE E-Sport hivatalos Twitch csatornáján! 🎮 A Széchenyi István Egyetem E-Sport divíziója kiemelten foglalkozik az eSport versenyekkel, célunk, hogy bemutassuk a legizgalmasabb mérkőzéseket, tornákat és bajnokságokat, miközben népszerűsítjük az egyetemi E-Sport k...