11/04/2026
A mai napon egyesületünk részt vett a Molnár Vid egészségnapján, ahol tartalmas és hasznos programokon vehettünk részt.
Külön öröm volt számunkra, hogy a Partisegély szolgálat munkatársaival értékes beszélgetést folytathattunk az ártalomcsökkentés jelentőségéről.
A Rendőrség közreműködésének köszönhetően sok kerékpár került regisztrálásra, ami kiemelten fontos a későbbi azonosíthatóság szempontjából egy esetleges eltulajdonítás esetén.
Köszönjük a szervezőknek és minden résztvevőnek ezt a tartalmas, jó hangulatú napot!
Partisegély Szolgálat Győr ❤️