29/06/2024
Sziasztok!
Ismét eltelt egy év! És közeleg a KPG szülinapja! Minden évben ezen a napon napijegyet lehet vásárolni és a befolyt összeget felajánljuk jótékony célra! Idén is így lesz ez! Minden évben törjük a fejünket a feleségemmel, hogy kinek adjuk a pénzt és valahogy a jóisten mindig súgni szokott!Örülök, hogy olyan nejem van akivel mindent meg tudok beszélni, és mindenben vállvetve támogat! Azt hiszem mindannyian cipeljük a sérelmeinket ami gyermekkorban a szüleink által ért! Tökéletes szülő nincs! Nem tudsz gyereket nevelni anélkül, hogy ne hibáznál, minden igyekezeted ellenére se! De ott vagy a gyerekednek! Most képzeld azt el, hogy van egy két éves kisfiú Kristóf! Lejött erre a világra, egy betegséggel amit rövid bélszindrómának neveznek! Folyamat kezelésre szorul! A szülei lemondtak róla, mert nem tudják vállalni a kezelését! Nem ítélkezem, egyszerűen csak szerencsésnek érzem magam miközben nézem a fiaim, és a feleségem a kertben, játék közben! Eközben a korházban ahol ápolják, ápolnak egy másik kisfiút, aki szintén ellátásra szorul, így a kórházi költségvetésből javarészt neki jut! Szóval Július 24.én érte fogunk edzeni! Gyertek el, hogy minél többen legyünk, és minél többet tudjunk felajánlani ennek a kis csöppségnek!
Szép hétvégét! Elvezzétek a családdal ennek a gyönyörű időnek minden pillanatát!
U.i. Lesz torta és sütike
Csoki
Üdv
Peti