13/05/2020
Sziasztok!
Hétfőn 16:15-kor elkezdődtek az edzések a Fabó Éva Sportuszodában, az utánpótlás csapataoknak is itt Dunaújvárosban!🔶️🔷️ Hatalmas öröm, vidámság volt végig!
Vissza kell még szokni, így 2 hónap kihagyás után, de mindenki nagyon ügyesen edzette le az első edzést!
Elkezdődött az út, amin nem állunk meg jövő évig, azt mondták az edzők, hogy a nyáriszünet megvolt, mostmár nincs megállás! Legyen is így! Így tovább! Hajrá DFVE!🔶️🔷️ Hajrá Újváros!🔶️🔷️