Debrecen Bike Polo

Debrecen Bike Polo A Debreceni bike polo csapat hivatalos oldala. Ha érdeklődsz a sport iránt írj nekünk egy üzen

Ha érdeklődsz a sport iránt írj nekünk egy üzenetet és csatlakozz egy edzéshez.

29/10/2020

Holnap este találkozzunk a Baross Gábor utca 16. szám alatt az FFG műhelyben!
22:00-kor pedig elindulunk és jelmezben kerülünk egy nagyot a városban.
Keressétek meg a legrémisztőbb maskarátokat és tartsuk rettegésben Debrecent holnap éjszaka!

25/10/2020
15/02/2020

🤩🤩

🤩
31/10/2019

🤩

4th Oradea International Bikepolo Torunament, 26-27 October, 2019
credit:

Az előző hétvégén Nagyváradon versenyeztünk és segítettünk ahol tudtunk.⚒️🔨🛠️Ármin a tavaly ès idén is nyertes Bitchcann...
28/10/2019

Az előző hétvégén Nagyváradon versenyeztünk és segítettünk ahol tudtunk.⚒️🔨🛠️
Ármin a tavaly ès idén is nyertes Bitchcannon csapatban játszott. Olivèr, Zsolti ès Betti pedig a Netpincér GO színeiben pusztított!
🏆🍾🏆🏅🥇

Képek hamarosan! ❤️📸

THE CAGE: ROUND TWO podium:

🥇🏆: Bitchcannon (Armin, Victor, Gabi - Budapest-Szeged-Debrecen, Hu)
🥈: Narco Polo (Matinkă, Bogdan, Michael - Bucharest, Ro)
🥉: Team Goulash (Martin, Anezka, Alca - Prague, Cz)
🏅MVP: Matinkă

Thank you all!

Official album coming soon by ©️Silviu Filip

Itt a tavasz, amikor is a telelő bringások és motorosok előbújnak a rejtekükből. Nálunk sem volt másképp, ahol a jó időt...
30/03/2019

Itt a tavasz, amikor is a telelő bringások és motorosok előbújnak a rejtekükből. Nálunk sem volt másképp, ahol a jó időt egy egynapos kis baráti banzájjal köszöntöttük, egy kis könnyed shuffle tournament keretei között. Budapest, Nagyvárad és Szeged is képviseltette magát. Március 23-án szombaton összegyűltünk a DEAC pályán, sörözve és játszva töltve a napot – erről pedig tanúskodjanak az alábbi képek. Köszönjük mindenkinek, hogy eljött, és reméljük legközelebb is ilyen sokan leszünk!

Spring is here, when the bikers wake from their winter hibernation. It wasn't any different in our case - we welcomed the good weather with a friendly one-day shuffle tournament. Friends came from Budapest, Oradea, and Szeged as well on the 23rd March to Debrecen, where we spent the day drinking beer and playing polo at the DEAC court. Here are a few pictures from the event. Thank you all for coming, it was a pleasure having you, and we hope we'll be just as numerous next time as we were now.

30/03/2019

Cím

Debrecen

Nyitvatartási idő

10:00 - 13:00

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Debrecen Bike Polo új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

Megosztás

Kategória