31/08/2019
JELENTKEZÉS ÉS FONTOS INFORMÁCIÓK!
- JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ KITOLVA: Szept 13.!
- A képzés Szeptember 15-én(vasárnap) indul Debrecenben 18:00kor.
- A helyszín létszám függvénye, mind a 3 szóba került opció városközpontban van.
- 8 hétig tart, minden vasárnap ugyanabban az időpontban két órát ölel fel.
- Cél, hogy megismerjük a szervezetünk működését, a táplálkozás hátterét, egyedi étrendet és önálló életmódbeli szokásokat alakítsunk ki mindenkinek. Így nem szorulnak rá később mások segítségére, illetve tisztábban látják, hogy a rengeteg agyon marketingelt diéta, fogyi szerek, egyszerű étrendek hátterében mi áll, és azok valójában hasznosak-e vagy sem.
- Aki egy-egy alkalmat valamilyen okból ki kényszerül hagyni, annak profi, stúdió minőségű saját videós tananyagot biztosítok abból a részből, és nem fog lemaradni.
- Aki Hajdúböszörményi vagy más városból való és nem tud bejárni, annak javaslom az ONLINE képzés lehetőségét!
- A képzés ára 20.000 forint (az online hallgatóknak 15.000)
- Jelentkezni itt, telefonon vagy e-mailben tudtok. A képzéssel kapcsolatban később mindenkivel e-mailes kontaktust fogok tartani.
- Az első alkalom maga INGYENES! Kérlek jelezzétek a szándékot ha szeretnétek jönni!
Várok mindenkit szeretettel!
Ui.: Referencia anyagot folyamatosan posztolom.
***
Kicsit másképp, mint más szakmabeliek, aki már járt nálam érti miről beszélek. ;)