01/07/2024
Kedvesek! A mai naptól meg kezdem a nyári szünetet.
Mindenkinek kívánok kalandos,élményekkel,fel ismerésekkel teli, barátokkal , családdal együtt töltött csodás napokat!
Töltsetek minél több időt a szabadban.Terems magadnak én időt, amikor csak önmagadra fókuszálsz. Minél több felismerést, emelkedést kívánok e folyamatban.
Legalább nyaralás alkalmával törekedj leredukálni a telód, s hasonló eszközök használatát! A tudatosság mindent visz ebben az aspektusban, mind az előzőekben le írtakban is!
Kellemes pihenést, töltekezést kívánok Mindannyiótoknak!
"Namaste"