04/04/2019
sziasztok sporttársak,
nincs elfelejtve a csoport, csak beszántották a rombuszt, nincs hol pingpongozni. de ma voltam a mátyás téri kesztyűgyárban kialakított közösségi házban, ahol van pingpongasztal, és fedett! érdemben nem tudtak mondani semmit, de dobnom kell egy mailt, és elvileg lesz időpont, meg hely, meg minden.
az ütőiteket melegítsétek!