17/09/2024
Ha Te csak heti egyszer tudsz lejönni,
akkor gyere le heti egyszer!💪
Elég rég videóztam, de megint összefutottam ezzel a témával, ami tudom hogy nagyon megosztó edzői körben. Én is meghallgatom és elfogadom a más nézeteket, de én így gondolom és ez nem fog megváltozni.
Itt nem versenysportól beszélünk, ahol kötelező a heti 10+ edzés és időre iszod az ásványvizet, hanem arról, hogy Te magadért mit és mennyit tudsz bevállalni (gyerek, munka, család és minden egyéb mellett). Hogy sportolj az egészségedért, hogy csinosabb legyél, hogy gondozd a tested és a lelked. És hogy Neked ez hogyan és mennyiszer fér bele az a Te döntésed és ne kelljen már másnak megfelelned!✌️❤