19/04/2021
Sziasztok ❗️ Kaptunk pár üzenetet tőletek, hogy nem látjátok március 15.-e óta a posztokat, mi pedig értetlenül álltunk előtte, hogy mi az isten baja van..Jelentettük a facebooknak, és most lett belőle valami. Nem tudják ők sem megmagyarázni, hogy miért de valóban így volt elnézésünket kérik..Sokra nem megyünk vele de legalább megoldódott. Visszamenőleg addig törölni kellett az összes posztot, már elvileg minden rendben van. Ezt a hónapot is nagyon nagy sikerrel zárjuk, ha már csak az eddigi profitot nézzük akkor is ❗️Köszönjük a tagoknak, hogy velünk tartotok ❗️ Reméljük hasonlóan jó lesz a folytatás is ❗️
Aki szeretne csatlakozni dobj egy üzenetet, a lehető leghamarabb válaszolunk kérdéseitekre ❗️
Pacsi mindenkinek
P&G csapata 😘❗️