08/09/2019
A 2019-es bajnoki évad őszi félévének első mérkőzését (A03 forduló) a Golyószórók csapata ellen fogjuk játszani a Gázművek MTE tekepályának 1. és 2. sávján (a pályán éppen folyó felújítások miatt).
Az A02 fordulóban esedékes Obsitos II. elleni mérkőzést az októberi szünetre kellett halasztani a pálya jelenleg korlátozott kapacitása miatt.
Az A04 fordulóban szeptember 29-én Százhalombattára látogatunk, melyre remek felkészülést fog jelenteni a szeptember 28-i sárisápi játék.
Hajrá TEKE, hajrá Piros Arany!