20/06/2017
Kedves Kispesti Zengosok! Ez az idény sajnos a végéhez ért. 😟 Köszönjük a hónapokig tartó kitartásotokat, lelkesedéseteket. Reméljük, segítségetekre lehettünk az áhított alak elérésében, kondíciótok megőrzésében vagy akár csak a napi feszültség levezetésében. 😊 Ugorjatok fejest a nyárba, pihenjetek, kapcsolódjatok ki, töltsetek minnél több időt szeretteitekkel, töltődjetek fel testileg, lelkileg! 🌞👙 Szeptembertől újra nekiveselkedünk, szeretettel várunk vissza Titeket és minden érdeklődőt! 🤗 Kellemes nyarat! 😉