02/09/2025
‼️Kíváló edzőnk Szombati Edina ezüstérmes lett a Wroclawban rendezett Masters Európabajnokságon‼️
🇭🇺🥈
Zárult a négynapos Masters Európa-bajnokság Wroclawban. A lengyel versenyen 605 játékos lépett pályára 18 kategóriában. Legnépesebb a férfi 55+ korosztály volt 82 indulóval, de 80 év fölött is összejött egy nyolcas tábla.
Legeredményesebb magyar sportolónk Szombati Edina, aki bár ma 3-1-re alulmaradt angol riválisával szemben, így is nagyon büszkék vagyunk rá és gratulálunk!
Edina így értékelt a W50 döntő után:
🔈"Köszönöm Mindenkinek a biztató üzeneteket. Nagyon örülök az ezüst éremnek, de úgy érzem most közel volt a lehetőség a bajnoki címhez. Sajnos a pályát nem tudtam jól uralni mind mozgásban mind ütésben és ezt az angol nagyon ügyesen ki is használta. Igyekeztem mozgatni, próbáltam labdameneteket kihozni, de ezen a pályán nem sikerült. Négybe jutás volt a cél így elégedett vagyok. Lesz még Masters EB, lehet tovább menetelni."