17/12/2023
Osu, kedves Mindenki!
A mai napon Shihanunk egy három órás karate vizsgát tartott a SaGym dojoban. Kis bíztatással mindenki felülmúlta az eddigi munkáját.
Sikeres karate vizsgát tettek és egy fokozattal előrébb léptek:
Szolcsányi Mira 10. kyu
Cseterics Zalán 10. kyu
Mátó Géza 10. kyu
Kincses Nándor 4. kyu, Nándi a technikai vizsgán remekelt, de még egy kemény ütközet vár rá a zöld övhöz vezető úton.
Hollendus Linda megerősítette 9. kyu fokozatát és Törcsvári Gergő a 4. kyut.
Gratulálunk mindenkinek! 👊👏
Osu! Linda Shihan