30/08/2011
Azok a csapatok akik szeretnének nevezni, nálam jelentkezzenek.
Csak akkor valósul meg a kupa ha legalább nyolc csapat nevez.
Kérlek Te is segíts abban, hogy minél több csapat nevezzen!
Előre köszönöm
LB