17/05/2026
Szombaton a kis csapatunkkal Bátaapátiban jártunk, a II. Bátaapáti Kupán, ahol a 20 km-es távon mérettük meg magunkat.
Az időjárás és a pálya sajnos nem fogadott minket a kegyeibe: amíg kint voltunk a terepen, végig szakadt az eső, és az előző napi felhőszakadás miatt a talaj is tartogatott kihívásokat... de büszkén jelentjük, hogy álltuk a sarat! (Néha szó szerint is. 😉)
A zord körülmények ellenére a hangulatunk verhetetlen volt, a csodás táj pedig mindenért kárpótolt minket. Mosolyogva, sikeresen teljesítettük a távot! 😊
Köszönjük a lovainknak és a csapatnak a kitartást! 🐎❤️
Hatalmas köszönet a Magyar Lovas Szövetség Távlovagló- és Távhajtó Szakágnak és a rendezőknek a szervezésért, a nehéz körülmények ellenére is szuper versenyt hoztatok össze! 👏🐎