17/07/2025
A szerdai napon muszáj volt változtatnunk az eredeti tervünkön hiszen az eső🌧️ kicsit megtréfált🤡 bennünket. A reggeli elfogyasztása után ma Judit nénit köszöntöttük születésnapján🎂A teremben egy döngi party-t🎉🤾♀️🤾 rendeztünk, ahol mindenki beleadott mindent isss🤩. 10 órára átsétáltunk a Művelődési Házba,ahol Erzsi néni, Rita néni,Dani bácsi és Eszter néni segítségével a tábor nevéhez méltón különböző bicajos képekkel díszítettük pólóinkat 👕 Közben ping-pongozás🏓 , csocsózás volt és a tízórai croissant is seperc alatt elfogyott.Délben a Sweet Home étteremnek köszönhetően gyümölcslevest 🍏🍒🍓és mézes- mustáros csirkét🐥ehettek a lurkók tésztával. Az eső 🌧️ismét eleredt, de mi bátran felkészültünk az indulásra▶️🔛. Gondoltuk🧠aki mer az nyer🍀mi nyertünk. Tökéletes időt fogtunk ki a tekerésre.🚴🚴♀️🚴♂️. A mai kerékpártúra a terepbicajozás jegyében telt: tekertünk homokban ⌛, nagy köves🪨, kis▫️
köves úton, tekertünk füvön🌱 és aszfalton egyaránt. Szuper🙌 jól teljesítettük az összes lehetőséget!❤️ A tóra kiérve mindenki megkapta az uzsonnát. Kezdődhetett a játék. A röplabda 🏐, foci ⚽, kártya 🃏,a frizbi🥏 és a horgászbot🎣 is előkerült. Sőt még kapás is volt és két szép hal 🐟🐟 is került a szákba. Tökéletes időzítés 📆🎣🥰. Az idő⏳ gyorsan repült,sajnos 3 óra körül pakolásznunk kellett. Sokan szívesen ❤️ maradtak volna még🫣. A teremhez való érkezés pontosan 16 órakor történt.🏁 Ma kb. 13 km-t tekertünk 🚴♀️🚴💪 sérülés és borulásmentes napot tudhatunk magunk mögött⛅💪🙏.