ATErem Mozgásstúdió kicsiknek és nagyoknak

06/01/2026

ATErem - valódi értékteremtő hely!

Csoportos edzések bevált alapgyakorlatokra építve – időtálló módszerek, valódi eredményekkel.

📅 Időpont: minden hétfőn és szerdán
⏰ 18:30-tól
Várunk szeretettel, keress minket messengeren ha tenni szeretnél magadért! 💗

28/12/2025

ATErem - valódi értékteremtő hely!
Gyere le hozzánk, eddz egyedül vagy a haverokkal – úgy, ahogy neked jó! 💪🔥
Várunk szeretettel, keress minket messengeren ha tenni szeretnél magadért! 💗

21/12/2025

ATErem - valódi értékteremtő hely!

Alakformálás klasszikus alapgyakorlatokra építve – régi,egyszerű, hatékony, módszerekkel.
Gyere, eddz velünk biztonságosan, jó hangulatban, mindenki számára követhető módon.

📅 Időpont: minden hétfőn és szerdán
⏰ 18:30-tól
Várunk szeretettel, keress minket messengeren ha tenni szeretnél magadért! 💗

01/09/2025
Csütörtökön sajnos az időjárás☔⛈️💨 nem alakult elvárásainknak megfelelően ☹️. A reggeli elfogyasztása után úgy döntöttün...
17/07/2025

Csütörtökön sajnos az időjárás☔⛈️💨 nem alakult elvárásainknak megfelelően ☹️. A reggeli elfogyasztása után úgy döntöttünk 🤔sportolással 👟kezdjük a napot. Mivel a tegnapi napon nagyon tetszett mindenkinek a döngi, közkívánatra ma is az volt a nyerő🎰. Sajnos 🕙 órára, a tervezett indulásra sem változott az idő...eléggé felhős☁️, esőre🌧️ álló kedvében volt. Úgy döntöttünk nem kockáztatunk🎲 és autókkal🚗 közelítjük meg a Heffler tanyát Madarason🐦🤣. Indulás előtt mindenki megkapta a tízórait. Miután kiértünk megtekintettük a tanyán lévő állatokat🐓🐔🐈🐏 és megkezdődött a játék. A tegnap készült pólók 👕további díszítésére is volt lehetőség. Igazi remekművek készültek!🤩 Ki-ki kedve🤗 szerint tölthette az időt⏰. A szakácsunk🧑‍🍳 és kuktája👩‍🍳 addig elő -és elkészítette a finom ebédet. Ma a résztvevők finom paprikás🫑🌶️ krumplit🥔 falatozhattak nokedlivel. Ezúton is szeretnék megköszönni Juhász Tamásnak és Judit néninek a finom ebédet🍲! Mindenki jóízűen fogyasztotta a bográcsban készült ebédet.😋 Ebéd után még egy kis játék, fogócska, röpi🏐 következett, majd összepakolás után hazafele indultunk.🧳🛣️ Köszönjük a tulajdonosnak a helyszín adta lehetőségeket és hogy itt tölthettük táborunk negyedik napját! De nem biciklis🚳 tábor a tábor kerékpározás🚲 nélkül. Még a ☀️ is kisütött induláskor, aminek nagyooon megörültünk😃. Dobokába kerékpároztunk ki, ami a nap befejezésére 🎬 tökéletesen megfelelő volt. De valaki úgy gondolta ott fent🤦‍♂️✝️,hogy a mai nap túl unalmasra 🥱 sikeredett ezért kell egy kis izgalom💖🫨a végére. Kaptunk is a nyakunkba és mindenhova issss rendesen....egy jó kis zuhit🌩️🌧️. Minannyian csöpögő ruhában👕👚👖 rohantunk be a terembe. A nem várt esemény mégis mindenki számára "buli"🥳 volt. Miután száraz ruhákba bújtunk a gyerekek nagy élménnyel mesélték💭, boncolgatták a napzáró "vizes kalandban"💦rejlő izgalmakat💗. Negyedik nap ✔️.

A szerdai napon muszáj volt változtatnunk az eredeti tervünkön hiszen  az eső🌧️ kicsit megtréfált🤡 bennünket. A reggeli ...
17/07/2025

A szerdai napon muszáj volt változtatnunk az eredeti tervünkön hiszen az eső🌧️ kicsit megtréfált🤡 bennünket. A reggeli elfogyasztása után ma Judit nénit köszöntöttük születésnapján🎂A teremben egy döngi party-t🎉🤾‍♀️🤾 rendeztünk, ahol mindenki beleadott mindent isss🤩. 10 órára átsétáltunk a Művelődési Házba,ahol Erzsi néni, Rita néni,Dani bácsi és Eszter néni segítségével a tábor nevéhez méltón különböző bicajos képekkel díszítettük pólóinkat 👕 Közben ping-pongozás🏓 , csocsózás volt és a tízórai croissant is seperc alatt elfogyott.Délben a Sweet Home étteremnek köszönhetően gyümölcslevest 🍏🍒🍓és mézes- mustáros csirkét🐥ehettek a lurkók tésztával. Az eső 🌧️ismét eleredt, de mi bátran felkészültünk az indulásra▶️🔛. Gondoltuk🧠aki mer az nyer🍀mi nyertünk. Tökéletes időt fogtunk ki a tekerésre.🚴🚴‍♀️🚴‍♂️. A mai kerékpártúra a terepbicajozás jegyében telt: tekertünk homokban ⌛, nagy köves🪨, kis▫️

köves úton, tekertünk füvön🌱 és aszfalton egyaránt. Szuper🙌 jól teljesítettük az összes lehetőséget!❤️ A tóra kiérve mindenki megkapta az uzsonnát. Kezdődhetett a játék. A röplabda 🏐, foci ⚽, kártya 🃏,a frizbi🥏 és a horgászbot🎣 is előkerült. Sőt még kapás is volt és két szép hal 🐟🐟 is került a szákba. Tökéletes időzítés 📆🎣🥰. Az idő⏳ gyorsan repült,sajnos 3 óra körül pakolásznunk kellett. Sokan szívesen ❤️ maradtak volna még🫣. A teremhez való érkezés pontosan 16 órakor történt.🏁 Ma kb. 13 km-t tekertünk 🚴‍♀️🚴💪 sérülés és borulásmentes napot tudhatunk magunk mögött⛅💪🙏.

A második napon csak tekertünk,tekertünk és tekertünk. Összesen 33 kilométert tettünk meg. Le a 🎩-pal minden résztvevő e...
17/07/2025

A második napon csak tekertünk,tekertünk és tekertünk. Összesen 33 kilométert tettünk meg. Le a 🎩-pal minden résztvevő előtt ❤️. A kisebb sérülések 🩹 pillanatok alatt elfelejtődtek,hiszen velünk csak erős💪, kitartó gyerekek táboroznak 🥰. A szalámis 🍞és a 🍵 reggel megadta a kezdőlökést az induláshoz▶️. Előtte még két szülinapos 🎂kösztöntést is beütemeztünk! A tekerés során kitartóan, figyelmesen👀 szófogadóan viselkedtek a gyerekek. Első nagyobb állomásunk a csikériai szárító és tisztítóüzem volt,ahol betekinthettünk az ott folyó munkákba🚜🌾. Köszönjük az idegenvezetést és a kedves vendéglátást! 🥰 Anita néni húsos tésztája🍝 igazán laktató ebédnek bizonyult. Az udvarban ⚽-ni, hintázni és pihenni😎 is volt lehetősége a gyerekeknek! Igazán hálásak vagyunk Orosz -Szalai Anitának,hogy ellátott bennünket minden finomsággal és vendégül látott ennyi gyermeket!!!❤️A visszafele vezető 🛣️mindig nehezebb,de nem nekünk‼️‼️ Az akaraterő igazán dolgozott a kispajtásokban, a Vöröserdei Kápolnában💒 is újabb vendéglátásban volt részünk....teljesen el voltunk kényeztve🤩 Egy kis kvíz után néhány régi iskolai eszközzel is megismerkedhettek a résztvevők. Takács László és György Renáta igazán kitett magukért, palacsintát🥞, süteményt 🍪 és friss limonádét🍋‍🟩fogyaszthattunk. Indulás előtt Nugát 🐶 bemutatóját is megtekinthettük. Köszönjük a kedves fogadtatást!🙂 A sok program és a megtett km-ek után visszatértünk a kiindulási pontba,ahol még egy kis ATErmi játékkal zártuk a napot.🗝️
Hálásan köszönjük a gyerekek kitartását és fegyelmezettségét!🙏😍

Július 14-én elkezdődött a 2025-ös év Bringatábora🚲⛺ Az első ☀️-on reggel 🚂-ra szálltunk és meg sem álltunk Kunfehértóig...
16/07/2025

Július 14-én elkezdődött a 2025-ös év Bringatábora🚲⛺ Az első ☀️-on reggel 🚂-ra szálltunk és meg sem álltunk Kunfehértóig...jaaa nem, előtte még leszálltunk Jánoshalmán a 🚂-ról,majd felszálltunk a🚌-ra és kiszállított bennünket néhány 🚗 a fürdőig.🌊 A vonaton a gyerekek megreggelizték a kakaós 🐌-át. A fürdőhöz érve mindenki gondolkodás nélkül rohant bele a 🌊-be. Előtte persze ☀️🍼 -jel bekenekedtünk, előszedtük a játékokat,megettük a jékrémeket.A csúszda igen népszerű volt. Voltak akik 🐟-kat kerestek hálóval, voltak homokozó, labdázó és úszkáló kispajtások egyaránt. Délre már mindenki éhesen ült az asztalhoz. Ebédre jól esett a vajgaluska leves és a rántott 🥩 steak🥔-val. Miután minden falat eltűnt a 🍽️-ról alig vártuk,hogy újra a vízben legyünk. Folytatódott az önfeledt játék🥰. 2 🕑 körül elkezdtük öltözni, pakolni. 🚌🚗🚂 kombó segítségével jutottunk 4🕓-ra Bácsalmásra. Minden nekünk kedvezett: csodás időjárás, frankó víz🌡️, jó magaviseletű gyerekek👩‍👩‍👧‍👧 és elégedett pedagógusok!😍 Első nap ✅.

Cím

Gróf Széchenyi István Utca 73
Bácsalmás
6430

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni ATErem új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

Megosztás

Kategória