24/07/2024
Sokak kérdezik, hogy mi értelme volt. Nem vicces.
Válaszom : - nem viccnek szántam.
Akkor mégis mi volt a célja?
Válaszom : - letisztázódtak a "szerepek", hogy ki barát ki érdek barát, ki kedvel,ki nem. Ki nem kedvel annyira, mint a pénzt.... Szóval ilyesmik. Szépen meg is feleződtek a "barátok".
És kicsit segítettem is azokon, akik nem tartottak ki mellettem. Hisz anyagilag mind-mind jól járt hogy a jelenlegi klubjában maradt. Az "akcióm" miatt felmentek az árak :D
Bevált?
Válaszom : Tökéletesen!!!
Megyek tovább az úton és a barátokkal folytatom.... Ha van még út..
Barát van 💯💯💯