07/06/2026
ZAGREB DRUGI NA MEMORIJALNOM TURNIRU 🏐
Ovog vikenda, u organizaciji Zagrebačkog odbojkaškog saveza, održan je Trofej Zagreba – 5. Memorijal Vinko Dobrić, na kojem je sudjelovalo sedam ekipa. U selekciji Zagreba nastupile su i naše igračice Tara Radojičić i Lana Horvat.
U iznimno napetom finalu, koje je trajalo čak 130 minuta, Zagreb je nakon velike borbe osvojio srebrnu medalju. U susretu punom preokreta bolji je bio Osijek, koji je slavio rezultatom 3:2 (24:26, 25:19, 21:25, 25:12, 15:12) i tako osvojio zlato. 👏🏼
Posebno smo ponosni na našu Taru Radojičić, koja je svojim odličnim igrama zaslužila priznanje za najbolju dizačicu turnira. 🔥🏆
Čestitamo svim sudionicima na ostvarenim rezultatima, a posebno našem gradu i našim igračicama na sjajnom nastupu i odličnom turniru! 👏🏼