02/06/2025
"Dragi igrači, roditelji i svi iz NK Zet ekipe,
Vrijeme stvarno brzo leti… Nakon puno godina provedenih na terenu s vama, došao je trenutak da se oprostim od trenerske uloge u ovom našem klubu.
Hvala vam svima na trenucima koje neću nikad zaboraviti, od prvih dodavanja, smijeha na treninzima, do napetih utakmica i zajedničkih slavlja. Bilo je i izazova, ali svaki nas je učinio boljima, kao ekipom i kao ljudima. Nadam se da ste nešto naučili od mene, jer ja sam sigurno puno naučio od vas.
Roditeljima veliko hvala na podršci, razumijevanju i što ste uvijek bili uz djecu i klub.
A vama, ekipo, nastavite trenirati s osmijehom, budite tim i uživajte u nogometu, jer to je ono najvažnije.
Ovo nije kraj, samo pozdrav do neke nove prilike.
Veliki pozdrav i hvala na svemu!
Trener Siniša "