23/04/2026
Kako je nastao najbolji nesporazum ikad?👇🏼
Prvi mali neposrazum je bio da sam ja mislila da idemo samo na jedan dan hajkat, a Sandro je rezervirao smještaj na 3 dana. I tko sam ja da se žalim? 😂
Alii glavni nesporazum je bio oko smještaja - jer se do njega dolazi isključivo gondolom.. pa sjedežnicom.
Taj dio nam je već malo poljuljao planove jer se otvorilo 2343 pitanja - što ako bude ružno vrijeme nit možemo gore niti dolje, kako ćemo sa stvarima, kako ćemo stavit bebu na sjedežnicu jer očito nismo nikad vidjeli bebu na sjedežnici itd... Ali smo ipak odlučili ići jer nam je vlasnik smještaja rekao da je za Slovence je to normalno i da ako može beba od 3 mjeseca gore, može sigurno i naša. Pa reko živi bili pa vidjeli.🤝
Minimalističko pakiranje, iako smo svejedno imali puno stvari (recite mi da s vremenom bude manje stvari) i kolica koja smo se premišljali hoćemo uzeti ili ne, a na kraju su nam stvarno bila jako korisna u puno situacija. Sad stvarno možemo potvrditi da Thule kolica idu po svim terenima i ovo nije plaćena reklama.😅
Dobili smo još jedan podsjetnik da pogotovo kad si roditelj ne treniraš ni za izgled ni za pločice. Nego treniraš da možeš isfurati hrpu stvari po ovakvom terenu, nositi na leđima bebu u nosiljci nekoliko sati, cijeli dan biti u pokretu i uz sve to uživati jer se osjećaš dobro i tijelo ti je jako i zdravo i možeš podnijeti ovakve avanture.��Objektivno - bilo je stvarno ludo, teško i intenzivno jer je ekipa i bez bebe morala hustlat da dođe do smještaja.
Subjektivno - bilo nam je najbolje ikad. I ponovila bih ovaj vikend još 100 p**a.
I onda shvatiš da ne treba čekati lakše vrijeme, manje stvari, više sna, ili kad beba malo naraste. Vrijeme ionako prebrzo prolazi, a to pogotovo vidiš kad postaneš roditelj. 🥹