10/06/2023
Završili smo turnir, bilo je pregršt emocija, znoja, želje, malo razoćaranja, ponosa, vjere.
Hvala Luka, Ivša, Laki, Hoki, Marin, Vjeko, Diša, Jaki, Sven, Miha što ste nastupali za MNK SATURO.
Špansko ima futsal klub samo ga treba podržat, vratit među žive.
Danas ste svi vidjeli koja je to dinamika, ljepota igranja.
Hvala i "treneru" Štefu koji je pomogao u vođenju , fala ekonomici "Jožici" na svemu.
Fala roditeljima koji su došli i podržali djecu i mene.
Do godine Vas sve pozdravljam, i vjerujem da će godišta 2007. i 2008. odigrat za MNK Saturo sa istim žarom kako je bilo prošle i ove godine.