12/06/2026
U svojim 20tim i 30tim jako sam voljela brze i iscrpljujuće treninge.
Mislila sam više je bolje.
Jače je bolje.
Sebi bi postavljala visoke granice gdje bi često pregorila, a da to nisam ni shvaćala.
Sad u 40tima nakon punoooo vremena koje sam provela u osvješćivanju sebe i svog tijela vjerujem u nešto sasvim drugo.
Vjerujem da više nije uvijek bolje.
Da jače nije uvijek pametnije.
Da iscrpljenost nije dokaz uspješnog treninga.
Vjerujem u dosljednost više nego u ekstremne napore.
U trening koji gradi, a ne troši.
Vjerujem u snagu mišića koji mi donese energiju, drže sve na mjestu i omogućuju mi da kroz život prolazim snažno, stabilno i s lakoćom.
Više o tome možeš pročitati na novom blogu
https://movise.hr/blog/misici-i-menopauza-sto-svaka-zena-treba-znati/