02/06/2026
[SLUŽBENO PRIOPĆENJE]
Poštovani čitatelji,
povodom kraja sezone voljeli bismo Vam se obratiti s par riječi kako smo ovu sezonu doživjeli s upravnog aspekta, kako smo radili, što smo željeli te koju smo viziju i misiju imali.
Fokus našeg rada je od prvog dana bio na zajednici unutar kluba, a to su igrači i sami dionici unutar Kluba. Smatrali smo da možemo dati kvalitetan produkt samo ako smo čvrsti i ujedinjini u Klubu. Ovo je bio i ostaje zadatak na koji konstantno moramo ciljati.
Poslije toga poglavlja težimo tome da smo u što većoj mjeri povezani s vanjskim faktorima za koje smatramo da bi bilo dobro da što više sudjeluju u radu Kluba jer upravo su oni ti koji vide stanje i eventualne probleme u samom radu. To su brojni roditelji, naši navijači i svi sponzori i donatori dobre volje, kojih je u posljednjih par mjeseci puno i HVALA im na tome! 💛💙
S 8 skupina koje imamo, i to je velika brojka za naše malo mjesto, ostvarujemo svakodnevni kontakt. Naši stariji pioniri su , kadeti su se do posljednjih trenutaka borili za vrh, mlađi pioniri su treći! S tim rezultatima možemo biti itekako zadovoljni, glavni cilj ostaje razvoj omladinskog pogona s naglaskom da od njih napravimo sportski osvještene mlade ljude koji će razviti osjećaj za borbu i zajednički timski rad!
Za kraj, poziv svima da ostanete i postanete razvojni motor ovog Kluba koji će i dalje stvarati nove lijepe zajedničke trenutke na ponos svake Lovranke i Lovranca, svakog navijača ovog Kluba. Ponovno zahvaljujemo sponzorima, donatorima, roditeljima te Vas pozivamo da u novu sezonu krenemo još jače! 🟡🔵
Uprava "HNK LOVRAN"