09/04/2024
Poštovane prijateljice, prijatelji i sponzori našeg kluba htio bih se zahvaliti na potpori svo ovo vrijeme zadnjih godina. Osnutak kluba je započeo u 11 mjesecu 2020. godine na ideju Valentina Ščurica, dok su se svi smijali kako nećemo uspjeti vratiti nogomet u naš kraj mi smo bili ustrajni i uspjeli smo u tome. Napomenut ću kako nismo imali ni lopte, dresa a kamoli igrališta ili nešto više..
Zahvalio bih se načelniku Matiji Copaku na svom doprinosu ovih godina. Posebno smo ponosni na humanitarni turnir koji se održao dva p**a "Svi te znaju u tvom kraju" te smo ponosni na svu mladež koju smo skupili u našu ekipu u velikom slučaju iz našeg domaćeg kraja bez obzira na rezultat misleći kako će on doći ali da je klapa i prijateljstvo odnosno bavljenje sportom bitnije od rezultata.. Sve što je pisalo na našoj Facebook stranici pisao je dosadašnji admin i dopredsjednik kluba Valentino Ščuric. Pošto on više nije član kluba u bilo kojem segmentu pa čak ni igračkom dužan sam vas obavijestiti da od današnjeg dana sve objave i slične stvari piše na ovoj stranici novi tajnik kluba Petar Repnjak.
Hvala još jednom svima koji su nas podržavali ali hvala i onima koji nisu jer su nam dali još više snage i motiva da se borimo..
S poštovanjem, Valentino Ščuric! ⚽️