25/02/2026
Prvenstvo Hrvatske 2026.!
Protekli vikend nastupili smo na prvenstvu hrvatske u disciplinama Gi i Nogi.
U 2 duga dana skupili smo puno borbi, iskustva i medalja! Okrunili smo nekoliko prvaka u obje discipline i odradili vrlo dobar nastup.
U subotu, u Gi disciplini osvojili smo :
Zlato
Dijar Kurtiši
Matija Preksavec
Vanja Lukić
Srebro
Vito Jakovljević
Mark Sablić Sastre
Kristijan Sablić (Challenger, Master kategorija)
Bronca
Alba Bosnić 2x ( Adult i U21)
Elena Sablić
Ruben Erlić
Nastupili još Marin Perić, Fran Matić, Loren Kalebić, Marcela Francisković, a prvi nastup zabilježila je i naša najmlađa članica Lana Sablić.
U nedjelju u NoGi disciplini osvojili smo
Zlato
Ruben Erlić
Srebro
Vanja Lukić
Vito Jakovljević
Nastupili su još i Sven Jukić, Matej Živković, Karlo Bošnjak i Miro Pilepić.
Čestitamo svima na nastupu i pokazanim borbama!