17/11/2025
Vjerovali ili ne, nije bio ovaj reel.😁
Nego sam otišla u omiljeni caffe, naručila španjolski prosecco i čokoladnu tortu i nazdravila sama sebi za novi početak. 🍾
Kao što bi L'oreal reklama rekla: "Mi to zaslužujemo" 👑
Po prvi put u životu sam bez ugovora za stalno i plaćom za koju znam da sjeda krajem mjeseca, a ja kao da se nikad u životu nisam osjećala mirnije & olakšano, s potpunim povjerenjem u Više ja, da je sve za veće dobro i novi uplevel opet dolazi 🌿
A opet, dobila sam što sam i tražila. Novi uplevel mi je listi već godinu i pol 😆
Usprkos neizvjesnosti 😎
Kroz cijelu svoju karijeru uvijek sam bila u pokretu, u potrazi za nečim "sljedećim" jer obožavam stvarati uspješne priče, rasti, učiti i doprinositi. 👏🤗
Ali ovaj put biram rasti iz mjesta izbora, jer JA BIRAM🤎, a ne iz stanja preživljavanja.
To je poziv na akciju i tebi — nemoj samo reagirati na život i vanjske okolnosti, kreiraj život u skladu sa sobom.
Svojim vrijednostima,
Strastima,
Željama,
Vjerovanjima.✨️
Luv ya 🤎