22/09/2024
Tegnap eljött hozzám T. Bars kezelésre. (Nálam végezte el Az Access Bars okleveles tanfolyamot)
Adom a kezelést, már a vége fele járunk , amikor mondja , hogy ő nem érzékel.. mit tudna tenni hogy érzékeljen? Annyira szeretne! (Futtatok pár tisztìtást , beszélgetünk róla, elmondok pár story-t az én életemből, a kezdetekből)
Már nagyon a kezelés végéhez járunk, amikor megkérdezi, hogy mit érzékelek rajta, vele kapcsolatban.. Èrzek-e valamit?
Most hogy kérdezed, jól van rád nézek-mondom.
Említem a vállak és a derék közötti részt, abból is a mell kørüli rész , de hátul. Nagyon intenzív..
mondja , hogy az a rész szokott fájni, már nagyon rég óta..
(Szóval ilyenkor elkezdek belemenni az energiába és leírom.. nem írom le az egész folyamatot mert hosszú 😄)
Elnyomott érzelmek, olyat amit maga elől is titkol.. védelmezésként mint egy erős páncél volt a hátán.. jön hogy összefüggésben áll az éberségével (hány %-a ennek a cuccnak nem engedi a teljes éberséged? Nekem 80% jött, neki is magas szám)
Aztán bumm érzékeltem hogy ez a "cucc" az apukája ,aki már nagyon régen meghalt.
🎉🎉 jippi , imádom az Entitásokat és velük a munkát .. innentől az Entitással beszélgettem tovább.."Deal & Deliver" egy nagyon fontos szakasz.. kideríteni hogy csak vért szívni jött-kihasználni, energiát lopni , rossz szándékkal vagy tényleg változna, igazi hozzájárulás szeretne lenni, és együtt teremteni? 🤩
Vannak szemétkedős, átvágós entitások is, akik kicseszni jøttek veled 🤷♀️ nem addig míg én itt vagyok! 😄
Na szóval, beszélgettem az Entitással, tisztításokat futtatok, alkudozok vele, kinek mi lesz a feladata stb..
Vézünk a Bars-szal. T leszáll az ágyról és mondja, hogy amikor x,y résznél jártam ő az érzékelte, mintha a medencéje tágulna, sőt valaki húzná szét..!
Erre megfagy T, kikerekedett szemekkel néz rám..(mondom mi esett le neki ennyire? 😂) , felkiállt:
ÉRZÉKELTEM!! ÉN, ÉRZÉKELTEM!!
🎉🎉 hát perszeee, ez volt amiért egyáltalán elkezdtük!! Wohooo! Ügyeees vagy!! 🎉🎉 (ott örülünk, röhögünk ezerrel, ugrálunk örömünkben! T ÉRZÉKEL! Vajon mennyire lesz ettől más az élete mostantól? )
💜Imádok Bars-t, Body Process-t, Szimfóniát adni ( doterrás keleléseim is lesznek, alig várom) , mert az érzékelést imádom!💟💟
És ne felejtsük el az Entitásokat sem imáààdom hogy értem őket 🎉
Corby-ban vagyok, ha jönnétek kezelésre! 🥂✨️
Entitásokkal beszélgetést Online is csinálok 🤩konzultáció keretében 💟