09/07/2014
Witam :)
Informuje o zawieszeniu zajec do odwolania.
Co nie znaczy jednak ze zwalnia Was to z obowiazku trenowania ;) mozliwosci jest wiele a pogoda az sie prosi :)
Pamietajcie o zdrowym odrzywianiu !!! :)
Wracam do Was juz w krotce z ogromna dawka energii :)
Trzymajcie sie cieplutko i aktywnie !!!