Kupittaanpuiston minigolf

Kupittaanpuiston minigolf 18-reikäinen minigolfkenttä Turun Kupittaanpuistossa ⛳
Kioskissamme on myynnissä myös Minetti-jäätelöä

Kesäkausi 2025 on nyt päättynyt ja kioskin luukku suljettu viimeistä kertaa ⛳️Kiitos kaikille asiakkaille, jotka teitte ...
03/09/2025

Kesäkausi 2025 on nyt päättynyt ja kioskin luukku suljettu viimeistä kertaa ⛳️

Kiitos kaikille asiakkaille, jotka teitte kaudesta mahtavan 🤩 Nähdään taas ensi vuonna!

Kesäkausi päättyy sunnuntaina! ⛳️Vielä ehdit pelaamaan kesän viimeiset pelit ja herkuttelemaan 🍦 Kioskin herkut herkutel...
30/08/2025

Kesäkausi päättyy sunnuntaina! ⛳️

Vielä ehdit pelaamaan kesän viimeiset pelit ja herkuttelemaan 🍦 Kioskin herkut herkutellaan puoleen hintaan: Minetti-jäätelöä, juomia sekä suolaiseen nälkään hodareita! Alennukset ovat voimassa siihen asti, kun tuotteita riittää 🤩

Alennukset eivät koske pelilippuja

Kesäkautta on vielä kaksi viikkoa jäljellä! Ota kaverit tai vaikka koko perhe mukaan ja tule nauttimaan viimeisistä kesä...
18/08/2025

Kesäkautta on vielä kaksi viikkoa jäljellä! Ota kaverit tai vaikka koko perhe mukaan ja tule nauttimaan viimeisistä kesäpäivistä Kupittaanpuiston minigolfiin ⛳️🍦

Kesä on ollut tähän asti jo huikea, kiitos siitä teille ihanille asiakkaille ❤️

Aura Fest ja minigolf?Aura Fest saapuu tänä viikonloppuna Kupittaanpuistoon! Festareista huolimatta olemme normaalisti a...
07/08/2025

Aura Fest ja minigolf?

Aura Fest saapuu tänä viikonloppuna Kupittaanpuistoon! Festareista huolimatta olemme normaalisti auki koko viikonlopun klo 10-21 ⛳️

Tervetuloa pelailemaan ja nauttimaan samalla kentälle kantautuvasta livemusiikista! 🎶

Vielä on aikaa herkullisiin jäätelöhetkiin Kupittaanpuiston minigolfissa 🍦🩵Kioskiltamme löytyy aina yhdeksää eri jäätelö...
06/08/2025

Vielä on aikaa herkullisiin jäätelöhetkiin Kupittaanpuiston minigolfissa 🍦🩵

Kioskiltamme löytyy aina yhdeksää eri jäätelömakua kerrallaan, jotta jokaiselle löytyy jotakin 😍 Jäätelömaut vaihtuvat päivittäin. Löytyisikö tästä superman-jäätelöstä uusi suosikkisi? 😎💘

🌼 Ihana elokuu 🌼Kesä on mennyt hurjan nopeasti ja olemme jo siirtyneet elokuun puolelle! ☀️ Onneksi Kupittaanpuiston min...
01/08/2025

🌼 Ihana elokuu 🌼

Kesä on mennyt hurjan nopeasti ja olemme jo siirtyneet elokuun puolelle! ☀️ Onneksi Kupittaanpuiston minigolfissa elokuu ei tarkoita sitä, että kesä on jo ohi, vaan aukioloaikamme pysyvät samoina kuun loppuun saakka! ⛳️😍

Palvelemme siis klo 10-21 joka päivä 31.8. saakka 🌾

Viilennystä hellepäiviin 🧋☀️🍦Kioskillamme on tarjolla löfbergs kylmäkahveja kolmessa eri maussa! Kuvassa näkyy caramel-k...
25/07/2025

Viilennystä hellepäiviin 🧋☀️🍦

Kioskillamme on tarjolla löfbergs kylmäkahveja kolmessa eri maussa! Kuvassa näkyy caramel-kylmäkahvi, jonka lisäksi voit valita vanilja- tai suklaakahvin 🧋

Tarjolla on myös joka päivä vaihtuva valikoima Minetin herkullisia jäätelöitä! 🍦 Joka päivä tarjolla on 9 eri makua, joista osa on vegaanisia. 🍓Tervetuloa herkuttelemaan!

⛳️⛳️ARVONTA PÄÄTTYNYT⛳️⛳️Kesä on nyt parhaimmillaan, ja sen kunniaksi haluamme pistää arvonnan pystyyn! Haluatko voittaa...
21/07/2025

⛳️⛳️ARVONTA PÄÄTTYNYT⛳️⛳️

Kesä on nyt parhaimmillaan, ja sen kunniaksi haluamme pistää arvonnan pystyyn! Haluatko voittaa minigolfpelit ja jäätelöpallot yhdessä kaverin kanssa? Nyt siihen on mahdollisuus!

Arvomme 2 kpl ilmaiset pelit ja jäätelöpallot Kupittaanpuiston minigolfissa. ⛳️🍦

Näin osallistut arvontaan:
1. Tykkää tästä kuvasta
2. Seuraa
3. Kommentoi, kenen kanssa tulisit lunastamaan palkinnon

Aikaa osallistua on tämän viikon sunnuntaihin 27.7. saakka. Arvonnan voittajalle ilmoitetaan voitosta ja palkinnon lunastamisesta yksityisviestillä maanantain 28.7. aikana. Palkinto tulee lunastaa 31.8.2025 mennessä aukioloaikojemme puitteissa.

Onnea arvontaan! 🤩

Facebook ei ole mukana arvonnassa. ❗️Ethän klikkaa epäilyttäviä linkkejä, ilmoitus voitosta tulee tältä käyttäjältä!

Kesän helteet ovat täällä ☀️☀️☀️Onneks meiltä löytyy parasta kesätekemistä, minigolfia ja jäätelöä! ⛳️🍦Nappaa kioskista ...
18/07/2025

Kesän helteet ovat täällä ☀️☀️☀️

Onneks meiltä löytyy parasta kesätekemistä, minigolfia ja jäätelöä! ⛳️🍦

Nappaa kioskista mukaan helteisiin myös esimerkiksi kylmäkahvi tai virvoitusjuoma🧋

Tervetuloa viihtymään kesän jokaisena päivänä klo 10-21!

Oletko jo käynyt pelamassa kesän parhaat minigolfpelit Kupittaanpuiston minigolfissa? ☀️⛳️Ota kaveri tai vaikkapa koko p...
07/07/2025

Oletko jo käynyt pelamassa kesän parhaat minigolfpelit Kupittaanpuiston minigolfissa? ☀️⛳️

Ota kaveri tai vaikkapa koko perhe mukaan ja tulkaa viettämään hauskaa kesäpäivää minigolfin ja jäätelön parissa 🍦

Kaipaatko jäätelöösi hieman enemmän herkkufiilistä? 🍬Uusi kesäinen herkkuannos on saapunut kioskille 🍧 Tule maistamaan, ...
27/06/2025

Kaipaatko jäätelöösi hieman enemmän herkkufiilistä? 🍬

Uusi kesäinen herkkuannos on saapunut kioskille 🍧 Tule maistamaan, et pety! 😋

Osoite

KupittaanKatu 10
Turku
20520

Hälytykset

Tiedä ensimmäisenä ja anna meille oikeus lähettää sinulle sähköpostitse uutisia ja promootioita Kupittaanpuiston minigolf :ltä. Sähköpostiosoitettasi ei käytetä muihin tarkoituksiin, ja voit perua milloin tahansa.

Ota Yhteyttä Yritys

Lähetä viesti Kupittaanpuiston minigolf :lle:

Jaa