21/05/2026
Aeg kokkuvõtteks.
Eelmine laupäev lõpetasime Eesti Meistrivõistlused pronksmedalimänguga. Poisid said kogeda "päris" mängu õhkkonda, kus saal tehti pimedaks, kõik kutsuti välja nagu see on
Eesti Meistriliigas või mistahes profiliigas või isegi koondiste mängudes, kus Martin Rebane mängijad välja hõikab. Igatahes väga äge kogemus. Juba selle pärast tasus nii kaugele jõuda.
Aga mängust endast ka natuke. Mängisime Tartu Ülikooli Norvpallikooli vastu. Kindlasti oli nemad enne mängu favoriit ja seda ka mäng kahjuks näitas. Jäime juba teise veerandi lõpuks 20ga taha. Kolmandas mängisime suht võrdselt ja kui neljandal veerandil saime väikse minispurdi ja seetõttu oli vahe vähenenud 25 punkti pealt 15 peale. Sellel hetkel tekkis õhku korraks tunne, et äkki... saame täiesti mängu veel tagasi.
Aga peale vastaste time-outi kaotasime mitu korda kiirelt palli ja see tunne läks üle. Lõpptulemuseks jäi 101-63. Mänguga saab isegi väikeste mööndustega rahule jääda, kuigi seis võiks midagi muud öelda. On olnud valusamaid kaotusi, aga on olnud ka meie poolt paremaid mänge.
Nii, et selline harju keskmine sooritus. Mängu parimaks meie võistkonnas valiti Romet Virro. Tuleviku peale mõeldes loodame, et poisid hakkavad ka kasvu viskama, siis saab natuke kergem olema suuremate vastaste vastu.
Igatahes võitleme edasi.
Pilt: Swedbank Noorteliiga