01/11/2018
26-28.10 toimunud Balti Liiga finaalturniiril tegid kaks meie noormängijat debüüdi värskelt meistriks tulnud esindusnaiskonna eest. Debütandid ise kirjeldavad uut kogemust järgimiselt:
“Mul on väga hea meel, et sain võimaluse koos naiskonnaga 26-28.10 Balti liiga turniiril osaleda.
Pidasime kaks mängu. Esimeses mängus Leedu klubi Gintra vastu tegin naiskonna debüüdi, kui sekkusin mängu 80. minutil.
Vaatamata sellele, et tegemist oli tugeva vastasega, ei olnud mul nende ees hirmu ega kartust ja mängutahe oli väga suur. Pingil istudes jäin rahulikuks, platsil suutsin ruttu kohaneda ja täielikult mänguga kaasa minna. Kuigi vastu tuli võtta 0:3 kaotus, sain hea kogemuse, mille üle on ääretult hea meel.
Kolmanda koha kohtumise pidasime Pärnu JK vastu, mäng oli tasavägisem ja pingelisem. Kahjuks selles mängus ei avanenud mul võimalust väljakule minna, kuid sellegipoolest oli suur rõõm lisaajal tulnud võidu üle.
Olen õnnelik, et sain mängida koos värskete Eesti meistritega ja tänulik kogu tiimile toetava suhtumise eest.”-Carmen(vasakul)
“Käisin eelmine nädalavahetus Flora esindusnaiskonnaga Leedus, Balti Liiga finaalturniiril. Mängisime seal kaks mängu, kus mõlemas mängus ka mängida sain. Alguses ma väga kartsin mängu minna, kuna polnud kunagi sellisel tasemel mänginud, kuid lõpuks jäin tänu treeneri ja võistkonnakaaslaste toetusele oma mänguga üpriski rahule. Mõlemas mängus kokku mängisin umbes 30min, kuid see aeg oli minu arvates esimeseks korraks meistriliigaga mängides piisav.
Sain nendelt mängudelt väga hea kogemuse ja ma olen tohutult tänulik, et selline võimalus mulle anti ning loodan, et neid võimalusi tuleb veel.”- Marta(paremal)