04/11/2025
Kuna viimane postitus oli üsna kurb ja morbiidne, siis mõtlesin teile veidi rõõmusõnumeid jagada. Ühtlasi on õues ka nii mõnus ilm, kus päike paitab silmi ning on vägagi adekvaatne rattakliima. Matador jätkab! Jah mitte nii uhkelt nagu varasemalt (4x väiksemad). Ja mitte väga kaugel eelmisest kohast (ümber nurga). Mul on hea meel kuulutada, et ootan ikka Kalamaja (ja mitte ainult) rattaid hooldusesse. Töökoda veel pole päris valmis aga küll üks hetk saab. Ehk kui su ratas vajab taaselustamist, rehvide vahetust või mis iganes murede lahendamist, siis kirjuta!