08/03/2026
Rajameister:- “Tulin just ise ka suuskadega kontrollringilt ja arvestades üldist olukorda üle kõikide loodusliku lumega radadelt võib rõõmu tunda ,et saab veel sõita.
Enam öösiti külma ei näita ehk täna /homme on Sakus veel parim võimalus suusatada.
Saku Spordikeskus, Rajamestrid Argo ja Sven tänavad kõik kasutajad ja toetajaid” ⛄💪