14/11/2022
⚽️🏃🏼Rahvaliiga mehed mängivad sellel hooajal Viljandi Talveliigat.
☝️Etapp mängiti sellel nädalavahetusel.
👇 Lepiku
Alustasime päris korraliku mänguga Viljandi Vutisõprade vastu. Terve mäng tuli võrdlemisi hästi välja, kuid ega vastane ka papist poiss polnud - tulemuseks väga võitluslik 2-3 kaotus. Teine mäng algas kenasti Vastemõisa vastu, kuid mingil hetkel kadus meeskonnal nagu mänguisu ära. Mängupilt lonkas korralikult, sellest tulenevalt ka 0-5 kaotus. Peale mängu rahunesime ja einestasime pisut, et uue hooga õllesid välja teenima minna. Läksime teadlikult kolmandasse mängu Mustade Hobuste vastu katsva taktikaga. Vastane oli väga tehniline, kuid suutsime oma kaitse korras hoida. Lööke tuli siit ja sealt, kuid kõik lendas pilvedesse. Vastane hakkas kergelt frustreeruma, et me keelasime neil väravat lüüa. Pika punnitamise peale tekkis meil võimalus vasturünnakuks kui Romet keskelt jooksu sai, seejärel täpne sööt Kristerile ja 1-0 oli tõsiasi. Mängu lõpuni suutsime hoida oma värava puhtana. Õlled soolas ja meel hea! Viimasesse mängu Vatla vastu läksime kindla võiduplaaniga. Algusest surusime neile kohe oma mängu peale ning kõik toimis, ei läinud kaua kuni olime juba 1-0 eduseisus. Seejärel proovisime mitmeid kordi veel edu suurendada kuid tulutult. Tundus, et väsimus hakkas võimust võtma. Vastane nägi võimalust ja karistas meid. 1-1 seisult veel proovisime oma mängu käima saada, kuid jõud oli raugenud. Natuke kaotusemaitseline viik meie arvele Niisiis lõpptulemuseks päevast: 2 kaotust, 1 viik ja 1 võit. Kristeri kontole ka muidugi kõik meie 4 löödud väravat. Nagu öeldud oli väga päev väga meeleolukas ja mõnus.
Järgmiste lahinguteni!💪
📷Marek Tiits