Magnus Lepp / Maria Trave

Magnus Lepp / Maria Trave Paar nii eraelus kui ka ralliautos. Võtame asja tõsiselt ja soovime kuhugi ka tulemustega jõuda. Kui soovid meie tegemistel silma peal hoida, viska Like!

HEIIIHOPSTIII👋Teeme vahepeal väikese update’i, kuidas auto ehitusega läinud on. Kuigi piltidelt ei pruugi see ehk hästi ...
07/01/2026

HEIIIHOPSTIII👋

Teeme vahepeal väikese update’i, kuidas auto ehitusega läinud on. Kuigi piltidelt ei pruugi see ehk hästi välja paista, siis tööd ja vaeva on nähtud rohkem kui tahaks tunnistada. Kõik punased päevad ja aastavahetus möödusid meil mitte laua taga süües, vaid garaažis ehitades.

💥Kogu rooste on nüüd eemaldatud, kere keevitatud ning vanad roostes plekid välja lõigatud ja uute vastu vahetatud.👌

➡️Järgmine etapp on kere kruntimine ja värvimine🫟. Ning kohe pärast seda saame lõpuks alustada kõige oodatumat osa – auto kokku panemist.🙏🫣🥳

See on kogu ehituse kõige magusvalusam osa - kuigi oleme seni püüdnud võimalikult palju ise ära teha ja juppe hankida, nt just sai soetatud uus õlipump, siis näitab Exceli tabel ikka halastamatult, et taas rajale jõudmisest on puudu veel ~1500€ eest juppe.

Seega, kui keegi vähegi tunneb, et tahaks aidata meil taas üle pika aja rajale jõuda, siis kirjuta, helista või kasvõi joonista meile.🤍

Iga abilise nimi sõidab meiega kaasa igal võistlusel. Olete oluline osa meie teekonnast!🫶

Olge tublid ja varsti anname jälle märku, kui kaugele me ehitusega jõudnud oleme.

Seniks nael kummi ja nautige seda ilusat talve ❄️🏁

Paus on olnud oodatust pikem ja alates juunist on auto ehitus seisnud, takistusi on teele sattunud omajagu ja peamine mu...
14/12/2025

Paus on olnud oodatust pikem ja alates juunist on auto ehitus seisnud, takistusi on teele sattunud omajagu ja peamine mure on olnud nagu ikka - ressursse napib. Aga lõpuks on esimene samm uuesti tehtud!💪 Rallipisik meie sees ei anna rahu ja hingab kangesti kuklasse – tahaks ju juba rajale tagasi🙌🚗💨.

Suur aitäh sõber Siimule ja Rokstar Workshopile, kes tuli appi ja aitas oma töökojas autole keregrilli ehitada. See peaks edasise remondi oluliselt lihtsamaks ja kiiremaks muutma ning annab remondile täiesti uue hoo. Kuidas edasi minema hakkab, näitab aeg, aga vähemalt on algus nüüd tehtud🔥✊.

Suur aitäh meie toetajatele ja abilistele, kes on meie jaoks alati olemas olnud⬇️
⚡️Kontrafors
⚡️Janno Pagar
⚡️Rokstar Workshop
⚡️Lauri Valdmets
🤍🙏

Küsige julgelt endast ilusaid pilte! 🫶
01/09/2025

Küsige julgelt endast ilusaid pilte! 🫶

Sinine honda teeb väikese võistluspausi…🚙💨🌪️🏁 Oleme vastu võtnud raske, kuid vajaliku otsuse – meid mõnda aega võistlusr...
28/06/2025

Sinine honda teeb väikese võistluspausi…🚙💨🌪️

🏁 Oleme vastu võtnud raske, kuid vajaliku otsuse – meid mõnda aega võistlusrajal ei näe.
Ei, me ei müü autot maha. Ega liitu maleklubiga (veel).😀
See ei tähenda lõppu, vaid pigem uut algust!⬇️

Oleme ausad – meie auto mootor sai vahetult enne Antsla rahvasprinti viga. Seega võtsime vastu otsuse, et me ei hakka enam midagi kiirelt ja poolpiduselt kokku klopsima, vaid teeme autole pigem korraliku värskenduskuuri!

Auto on juba mõnda aega märku andnud, et on aeg suurem hooldus ette võtta. Kuna võistlemise, lapse ja töö kõrvalt ei jätku piisavalt aega, et teha remonti nii, nagu me tahaksime – põhjalikult ja korralikult. 🙌

Siis seetõttu olemegi otsustanud, et aitab plaastri-lahendustest, teeme pigem võistluspausi ehk rebuild on alanud! 💥

Eks ikka selleks, et tulla tagasi võistlustulle tugevamana kui kunagi varem.🤘

Plaanis on:
🔧 Mootori täielik remont
🚙 Kere keevitus
🔩 Sillajuppide vahetus
🎨 Uus ülevärv
… ja kõik nipet-näpet, mis jooksvalt tegemist tahab!

Senikaua kui me rallirajal ei saa tuuseldada, jagame siin teiega, kuidas meil ehitus edeneb.⚡️

Töö juba käib – auto on pukki pandud ja mootor osaliselt lahti võetud.

🏁 Aeg lendab, varsti kohtume jälle ralliradadel! 🤘

💥 Kui keegi vähegi tunneb, et tahab meid kiiremini tagasi rajale aidata, siis paneme siia ka oma kontonumbri⬇️

EE671010011989050228 Magnus Lepp
(paneme selle ka kommentaaridesse lihtsamaks kopeerimiseks)

💥 IGA toetaja nimi läheb kleepsuna meie auto peale teiste ägedate nimede kõrvale!😎

Tahame uuesti TÄNADA kõiki meie kalleid toetajaid, kes meisse juba usuvad ja on meile suureks abiks olnud! 💛💪⬇️
🙌 Janno Pagar, Taavi Virak & Kontrafors, Lauri Valdmets, Sander Reimal, Jaano Vahter, Merli Pagar, Siim Kivi & Rokstar Workshop, R-Motors.🙌

KOHTUMISENI!🏁

20/06/2025

Üks tubli ja armas noor neiu tegi enda fb lehe, kuhu hakkab vōistlustelt ägedaid fotosid ülesse laadima. Mine viska ka like! 💪😍⬇️

https://www.facebook.com/share/1AeCZCSDHq/?mibextid=wwXIfr

Heipa! Mina olen Merli. Minu suureks kireks on autosport.😍 Olen üks algajafotograaf, kes üritab end arendada ja parandada!📸🤍 Siin saate näha minu arengut✨️

📍Türi rahvasprint on TEHTUD!💪 ⚡️14.06 lasime mootori huugama ja käisime Väätsa teedel kaapsu tegemas, kust tulime koju k...
18/06/2025

📍Türi rahvasprint on TEHTUD!💪

⚡️14.06 lasime mootori huugama ja käisime Väätsa teedel kaapsu tegemas, kust tulime koju kahe poodiumikohaga - 1. ja 3. koht!🥇🥉

⚡️Hommik algas kohe väikese ehmatusega - kaks rehvi oli tühjaks vajunud ja lekkisid.😬
Suur aitäh Garrile ja Janarile, kes tulid kiirelt appi ja aitasid olukorra lahendada, et saaksime ikka korras autoga starti minna.

⚡️Võistlusrada pani meid korralikult proovile - oli kiireid sirgeid, aeglast nikerdamist ja pidevalt muutuv pidamine. Vahepeal ei saanud isegi auto aru, kas oleme rallirajal või tantsuplatsil, sest spinne ja otsepõrutusi kogunes omajagu.😅

⚡️Aga ausalt – väga äge ja põnev võistlus oli!💪 Mõned pisemad mured autoga kimbutasid, kuid ei midagi hullu, kui jaanipäevaks külm ära ei võta, siis ehk saab järgmiseks sõiduks korda!🤭

💥 Ja lõpetuseks muidugi SUUR-SUUR AITÄH meie kallitele toetajatele – kes teevad kõik selle võimalikuks, et me üldse stardijoonele jõuaks!💛

🙌 Janno Pagar
🙌 Taavi Virak & Kontrafors
🙌 Lauri Valdmets
🙌 Sander Reimal
🙌 Jaano Vahter
🙌 Merli Pagar
🙌 Siim Kivi & Rokstar Workshop
🙌 R-Motors

Ja kõik teised, kes kaasa aitasid - te olete kulda väärt!💛

📸 , .eu , Taivo Treumuth.

Järgmiste sõitudeni!🏁

Heihopssti rallirahvas!🚗💨Tegime endale nüüd ka Instagrami konto, kuhu hakkame jooksvalt postitama kõike võistlusega seon...
14/06/2025

Heihopssti rallirahvas!🚗💨
Tegime endale nüüd ka Instagrami konto, kuhu hakkame jooksvalt postitama kõike võistlusega seonduvat – et hoida teid kursis, kuidas meil läheb! 🤗💪
Klikka julgelt siia ja viska pilk peale, sest juba täna stardime Türi rahvasprindil:
⬇️⬇️⬇️
https://www.instagram.com/lepptrave.rally

🏁⚡️ Kuidas me peaaegu ei jõudnud Audru rahvasprindile… ja siis ikkagi jõudsime?! ⚡️🏁Usinamad on ilmselt juba märkanud, e...
24/04/2025

🏁⚡️ Kuidas me peaaegu ei jõudnud Audru rahvasprindile… ja siis ikkagi jõudsime?! ⚡️🏁

Usinamad on ilmselt juba märkanud, et meil siiski õnnestus osaleda Audru rahvasprindil!

Juhheiii!🎉

Aga vähesed teavad, et selle taga olid super inimesed, meeletu töö ja hunnikus magamata öid. Valetama ei hakka, tegelikult olime juba täiega maha matmas mõtet, et sel aastal võistlustulle astume, kuid siis ilmusid järsku nagu välgud selgest taevast välja head inimesed: Taavi Virak & Kontrafors ning Lauri Valdmets, kes tegid selle kõik üldse võimalikuks!!! Suur kummardus neile! 🙏🥹🤍
⬇️
Algaski võidujooks ajaga. Kuna võistluseni oli jäänud alla nädala. Auto, mis oli eelmise aasta oktoobrist saadik garaažis laiali võetud nagu IKEA mööbel, tuli kiiresti jälle “kokku panna”. Saigi kokku ja proovisõidule mindud, kui käigukast otsustas, et talle aitab ja lõpetas koostöö ehk peaülekanne lendas laiali. Meil oli jälle see "no pekki, nii palju siis sellest, ikkagi vist ei lähe võistlema" moment.😵‍💫
Aga see pisike visa võitlejahing meie sees ei suutnud alla anda ja sosistas ikka kuklas: “Kui teised meisse usuvad ja toeks on, siis kuidas me saame alla anda? Eks? 🤌 Ei saa. Pealegi, kes see siis ikka magada tahab, eks?"

Sai kuidagi garaaži tagasi longatud ja kiirelt plaan B välja mõeldud. Ainsaks võimaluseks oli alla panna täiesti tavaline originaalkast. Jep, te lugesite õigesti, see on umbes sama nagu plätudega jooksuvõistlusele minna aga no vähemalt saab liikuma. Tuleb hakkama saada!🤘 Higipull otsaees sai roppu moodi vaeva nähtud ja oh imet, auto saigi taas ratastele ja treileri peale reede õhtul kell 22.15.🤩 Mis tähendab, et võistlustele tuli minema hakata hommikul esimese praamiga. Pakkisime veel kibekähku asju autosse ja saime alles 2.30 magama. Äratus 4.30. 😵‍💫😳

Mandrile jõudes ootas ees üllatus! Ilmataat oli tellinud aprillikuuks lumevaiba. No väga armas, aitäh.🫡😆 Tegi veidi ärevaks aga nagu õeldud, saame hakkama!

Jõudsime ilusti võistluskeskusesse kohale.
Tehniline tehtud✔️. Rada üle vaadatud✔️ ja oligi aeg võistelda.🏁

🏁 Esimene voor - BOOM sai eneselegi üllatuseks hästi alustatud, mõlemal oma klassi esimene aeg. 🎉

Aga siis hakkas öine, vaid 2h pikkune uni ja terve nädala jagu rassimist tundma andma.

🏁 Teine voor - enam nii libedalt ei läinud. Magnusel tekkis segadus stardiintervalliga ja sellest voorust tema aeg kirja ei saanudki.😵‍💫 Marial klassi teine aeg, kuid meeletu väsimus ja peavalu tegid keskendumise juba üsna raskeks.🫠

Ja siis järsku – roolilatt lendas laiali. Jep. Rooli pööramiseks oleks vaja olnud vähemalt kolme spordisaali liikmekaarti.

Kolmandasse vooru sai mindud juba teadmisega, et aega ilmselt enam ei paranda aga kanged kadakad nagu me oleme, siis proovima ju ikka peab. 🫡

🏁 Kolmas voor - Maria sai kohe esimeses kurvis karmi reaalsuse osaliseks, et polegi nii kange midagi ja ei jaksanudki enam rooli keerata ja kulges ohutuledega lõpuni nagu pensionär pühapäeval.
Magnusel rammu rohkem ning võimles roolis nagu tõeline viiking ja sõitiski välja väga arvestatava aja…. aga kahjuks sellest ei piisanud ja jäi poodiumilt välja vaid 0,34sekundiga.🫠 Veidi mõru aga pole hullu!

Kokkuvõttes - Maria 1.koht🥇 ja Magnus 4.koht🤘

Audru rahvasprindile jõudmine ja võistlemine oli tõeline võidujooks ajaga ja tohutu eneseületus.

Aga me jõudsime kohale. Me sõitsime. Me andsime endast kõik ja natukene veel!

Aga see kõik sai võimalikuks vaid meie tublidele toetajatele!
Kui poleks teid, poleks ka neid tulemusi!
Kui teie poleks meisse uskunud, poleks meil olnud jõudu seda kõike teha!

Ilma teieta ei saaks me teha, mida armastame! Seega AITÄHHHH kõigile, kes meisse usuvad! Olete vahvad! 🥰💛

NB! Sellele võistlusele sai mindud nii viimasel hetkel, et toetajate kleepse autole ei jõudnud printida, kuid järgmiseks võistluseks saavad kõik uued ja vanad toetajad ilusti auto peale! 🤍⚡️ Seega kellel veel soovi meid aidata, siis andke märku! 💛🏁

Rajal näeme!⚡️

📸 Pille Russi

Veel on võimalus meid aidata!🫶😊
27/03/2025

Veel on võimalus meid aidata!🫶😊

Tere kallid sõbrad ja rallifännid!🙋🏼‍♀️🙋🏻‍♂️

Mõtlesime, et tutvustame ka end veidi. Meie nimed on Maria ja Magnus. Me oleme rallipaar, nii päriselus kui ka ralliautos. Autoks on meil sinine rakett Honda Civic.🚀💥
Hetkel keskendume vaid rahvasprintidele ja oma 2024a hooaja me lõpetasime EAL karikavõistlused mõlemad oma masinaklassides - 2WD-VE ja NAISED - 1.kohtadega🏆✨🏆 Mis tähendab, et oleme eelmise hooaja Eesti meistrid!✨

Sel 2025a oleks eesmärk seda tiitlit kaitsta ja uuesti proovida taas poodiumi kõrgeimale astmele astuda!

Hetkel veel eelarve meid starti ei luba, kuid võibolla koos teiega kallid toetajad saaks selle võimalikuks teha! 👊

Sellisel juhul oleks plaan sõita kaasa tervelt 8 ✅ EAL karikasarja rahvasprindi etapid - Palmse 1+1, Audru, Järvamaa, Hiiumaa, Antsla, Sillamäe, Tehvandi ja muidugi koduse Saaremaa 1+1.

Enamik teab, et autosport on väga kallis ala, kus on vaja toetajaid, et oleks võimalus häid tulemusi saavutada! 🤝🙏✊

Seega kui on keegi, kes tunneb, et tahaks meid ikkagi sõitmas näha ja aidata meid 2025a hooajal rajale, siis kõik koostööpakkumised on väga oodatud!🙏

Autol vaba reklaampinda jagub rohkesti ning IGA nimi jõuaks meie auto kapotile kogu 2025 hooajaks!! 👊

📩Kõik ideed on oodatud! Kirjuta, joonista või helista meile ning saavutame üheskoos häid tulemusi!🥹

Panuse saab anda ka siin ⬇️

EE312200001107126983 MAGNUS LEPP või
EE881010011989212228 MARIA TRAVE

📌Paneme ka kommentaaridesse lihtsamaks kopeerimiseks🏎️

SUURIMAD TÄNUD, kes on meid juba toetanud ja aitanud. See tähendab meile palju!😍🥰

Meiega saab alati ühendust⬇️
Telefonid: +372 59021239 Magnus ja +372 56945815 Maria
Email: [email protected] ja [email protected]

Tere kallid sõbrad ja rallifännid!🙋🏼‍♀️🙋🏻‍♂️Mõtlesime, et tutvustame ka end veidi. Meie nimed on Maria ja Magnus. Me ole...
03/02/2025

Tere kallid sõbrad ja rallifännid!🙋🏼‍♀️🙋🏻‍♂️

Mõtlesime, et tutvustame ka end veidi. Meie nimed on Maria ja Magnus. Me oleme rallipaar, nii päriselus kui ka ralliautos. Autoks on meil sinine rakett Honda Civic.🚀💥
Hetkel keskendume vaid rahvasprintidele ja oma 2024a hooaja me lõpetasime EAL karikavõistlused mõlemad oma masinaklassides - 2WD-VE ja NAISED - 1.kohtadega🏆✨🏆 Mis tähendab, et oleme eelmise hooaja Eesti meistrid!✨

Sel 2025a oleks eesmärk seda tiitlit kaitsta ja uuesti proovida taas poodiumi kõrgeimale astmele astuda!

Hetkel veel eelarve meid starti ei luba, kuid võibolla koos teiega kallid toetajad saaks selle võimalikuks teha! 👊

Sellisel juhul oleks plaan sõita kaasa tervelt 8 ✅ EAL karikasarja rahvasprindi etapid - Palmse 1+1, Audru, Järvamaa, Hiiumaa, Antsla, Sillamäe, Tehvandi ja muidugi koduse Saaremaa 1+1.

Enamik teab, et autosport on väga kallis ala, kus on vaja toetajaid, et oleks võimalus häid tulemusi saavutada! 🤝🙏✊

Seega kui on keegi, kes tunneb, et tahaks meid ikkagi sõitmas näha ja aidata meid 2025a hooajal rajale, siis kõik koostööpakkumised on väga oodatud!🙏

Autol vaba reklaampinda jagub rohkesti ning IGA nimi jõuaks meie auto kapotile kogu 2025 hooajaks!! 👊

📩Kõik ideed on oodatud! Kirjuta, joonista või helista meile ning saavutame üheskoos häid tulemusi!🥹

Panuse saab anda ka siin ⬇️

EE312200001107126983 MAGNUS LEPP või
EE881010011989212228 MARIA TRAVE

📌Paneme ka kommentaaridesse lihtsamaks kopeerimiseks🏎️

SUURIMAD TÄNUD, kes on meid juba toetanud ja aitanud. See tähendab meile palju!😍🥰

Meiega saab alati ühendust⬇️
Telefonid: +372 59021239 Magnus ja +372 56945815 Maria
Email: [email protected] ja [email protected]

Heihopsti armsad fännid, sõbrad ja tuttavad!🙋🏼‍♀️🙋🏻‍♂️On aeg kokku võtta 2024 aasta. Nii mõndagi on rääkida - on ilu, on...
01/02/2025

Heihopsti armsad fännid, sõbrad ja tuttavad!🙋🏼‍♀️🙋🏻‍♂️

On aeg kokku võtta 2024 aasta. Nii mõndagi on rääkida - on ilu, on valu! Aga etteruttavalt tahame teiega jagada enda suurt rõõmu ning hõikame välja tõsiasja, et ME OLEME EESTI MEISTRID 2024!😱🤍

Aga nüüd veidi pikemalt! ⬇️😇

Paljud teavad, et alustasime 2024a võistluseid plaaniga sõita kaasa kõik EAL rahvasprindi karikavõistluste etapid, kui pisike uus ilmakodanik vähegi lubab.🤍

Kõik sujus ja esimeselt võistluselt aprillis saigi koju tuldud 🥇 ja 🥈 karikatega. Ja nii see pall jälle veerema läkski. Lõpuks sai kaasa sõidetud 7 etappi - Audru, Ahli, Rapla, Antsla, Saaremaa 1+1, Tehvandi ja Libatse.

Maria võitis omas klassis kõik võistlused ära, kus ta osales ja tuli koju 7x 🥇 karikaga.

Magnuse klassis oli tihe rebimine igal võistlusel, kuid ta suutis iga võistluse top3-s lõpetada ning ei jäänud kordagi poodiumilt välja. Tasuks 3x 🥇, 2x 🥈 ja 2x 🥉 karikad.

Nagu etteruttavalt juba mainitud sai, siis need tulemused tähendasid vaid üht - ME OLEME 2024a EESTI MEISTRID! 🥹🤍✨

✨ Maria NAISTE klassi meister ja Magnus 2WD-VE klassi meister! ✊

Pikka aega ei suutnudki seda kõike hoomata ega uskuda, et me päriselt saimegi Eesti meistriteks. Oleme ääretult õnnelikud, et meie pikaaegne unistus lõpuks teoks sai.🥹

Tagantjärele mõeldes teeb tiitli veel erilisemaks asjaolu, et me saavutasime selle miinium võimalustega. 2024 võistlustulle astudes teadsime, et auto ehituseks eelarvest ei jagu, jagus vaid stardimaksudeks. Seda uhkem on tunne, et auto pidas kogu sellele valule vastu ja midagi suuremat meie õnneks🤞katki ei läinud ja tiitel saigi saavutatud nii vähesega! 👊

Oleme nii nii nii tänulikud kõikidele ilma kelleta poleks seda kunagi juhtunud. Kõige suuremad tänud:

✨ Jannole, kes tõi meile võistlemiseks alati uusi rehve, mis on olnud ülioluline! osa nii heade katseaegade saavutamises!
✨Jaanole, kes laenas meile kruusa etappideks korralikke amorte, kuna meil endal kahjuks katkiste kruusateede jaoks amort puudub!
✨Merlile, kes oli alati olemas ja kohal igal võistlusel ja ütles alati ilusaid sõnu ning toetas rasketel hetkel, et mott ära ei kaoks! JA muidugi ei saa mainimata jätta su ilusaid fotosid+videosid igalt võistluselt!
✨Sandrile, kes hoolitses selle eest, et meie auto jooks oleks alati paigas!
✨Ja muidugi aitäh kallis tütar Aurora, et oled olnud niiiii hea laps ja meile võimaldanud võistlemas käia!🤍

Ilma teieta hetkel neid tiitleid ei oleks. See on FAKT!🤝✊ Selles pole kahtlustki!
AITÄH-AITÄH, et uskusite meisse! Märkimisväärne osa tiitlist kuulub ka teile!🫶

Ja lõpetuseks, nagu alguses mainitud sai, siis on ka veidi kurvem osa, milleks on asjaolu, et hetkeseisuga meid 2025a ilmselt sõitmas ei näe. Võibolla vaid sügisel kodusel Saaremaa sprindil.
Ükskõik mis pidi me ka ei uuri, puuri ja arvuta, siis eelarve rohkemat kahjuks ei võimalda.
Mis siin salata, eks soov sõita on suur aga lihtsalt hetkel selleks võimalust ei paista. Auto on saanud eelneval hooajal parjalt peksta, seega vajab veidi nokitsemist ja ehitamist enne võistlustulle astumist ning autosport on üleüldiselt väga kallis spordiala, kus iga abi on tohutu väärtusega.

Seega kui on keegi, kes tunneb, et tahaks meid rajal näha ja aidata meil tiitlit kaitsta ka 2025 hooajal, siis kõik koostööpakkumised on väga oodatud!🙏
Autol vaba reklaampinda jagub rohkesti ning iga eraisiku nimi jõuaks meie auto kapotile!!
Iga suurema toetuse eest jagame kindlasti välja ka personaalseid meenete kotikesi!
Kõik ideed on oodatud! Kirjuta, joonista või helista meile ning rühime üheskoos Eesti meistri tiitli suunas!🤝 (kontaktid lisame alla)

Või soovi korral võimalus anda oma panus ka siin⬇️

EE312200001107126983 MAGNUS LEPP või
EE881010011989212228 MARIA TRAVE

Seniks aga soovime kõikidele KÕIGE PAREMAT 2025 AASTAT ning kiirete kurvideni!💨🏎️

Telefonid: +372 59021239 Magnus ja +372 56945815 Maria
Email: [email protected] ja [email protected]

- Maria ja Magnus ning pisike Aurora🤍-

Address

Kuressaare

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Magnus Lepp / Maria Trave posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Magnus Lepp / Maria Trave:

Share

Category