01/02/2025
Heihopsti armsad fännid, sõbrad ja tuttavad!🙋🏼♀️🙋🏻♂️
On aeg kokku võtta 2024 aasta. Nii mõndagi on rääkida - on ilu, on valu! Aga etteruttavalt tahame teiega jagada enda suurt rõõmu ning hõikame välja tõsiasja, et ME OLEME EESTI MEISTRID 2024!😱🤍
Aga nüüd veidi pikemalt! ⬇️😇
Paljud teavad, et alustasime 2024a võistluseid plaaniga sõita kaasa kõik EAL rahvasprindi karikavõistluste etapid, kui pisike uus ilmakodanik vähegi lubab.🤍
Kõik sujus ja esimeselt võistluselt aprillis saigi koju tuldud 🥇 ja 🥈 karikatega. Ja nii see pall jälle veerema läkski. Lõpuks sai kaasa sõidetud 7 etappi - Audru, Ahli, Rapla, Antsla, Saaremaa 1+1, Tehvandi ja Libatse.
Maria võitis omas klassis kõik võistlused ära, kus ta osales ja tuli koju 7x 🥇 karikaga.
Magnuse klassis oli tihe rebimine igal võistlusel, kuid ta suutis iga võistluse top3-s lõpetada ning ei jäänud kordagi poodiumilt välja. Tasuks 3x 🥇, 2x 🥈 ja 2x 🥉 karikad.
Nagu etteruttavalt juba mainitud sai, siis need tulemused tähendasid vaid üht - ME OLEME 2024a EESTI MEISTRID! 🥹🤍✨
✨ Maria NAISTE klassi meister ja Magnus 2WD-VE klassi meister! ✊
Pikka aega ei suutnudki seda kõike hoomata ega uskuda, et me päriselt saimegi Eesti meistriteks. Oleme ääretult õnnelikud, et meie pikaaegne unistus lõpuks teoks sai.🥹
Tagantjärele mõeldes teeb tiitli veel erilisemaks asjaolu, et me saavutasime selle miinium võimalustega. 2024 võistlustulle astudes teadsime, et auto ehituseks eelarvest ei jagu, jagus vaid stardimaksudeks. Seda uhkem on tunne, et auto pidas kogu sellele valule vastu ja midagi suuremat meie õnneks🤞katki ei läinud ja tiitel saigi saavutatud nii vähesega! 👊
Oleme nii nii nii tänulikud kõikidele ilma kelleta poleks seda kunagi juhtunud. Kõige suuremad tänud:
✨ Jannole, kes tõi meile võistlemiseks alati uusi rehve, mis on olnud ülioluline! osa nii heade katseaegade saavutamises!
✨Jaanole, kes laenas meile kruusa etappideks korralikke amorte, kuna meil endal kahjuks katkiste kruusateede jaoks amort puudub!
✨Merlile, kes oli alati olemas ja kohal igal võistlusel ja ütles alati ilusaid sõnu ning toetas rasketel hetkel, et mott ära ei kaoks! JA muidugi ei saa mainimata jätta su ilusaid fotosid+videosid igalt võistluselt!
✨Sandrile, kes hoolitses selle eest, et meie auto jooks oleks alati paigas!
✨Ja muidugi aitäh kallis tütar Aurora, et oled olnud niiiii hea laps ja meile võimaldanud võistlemas käia!🤍
Ilma teieta hetkel neid tiitleid ei oleks. See on FAKT!🤝✊ Selles pole kahtlustki!
AITÄH-AITÄH, et uskusite meisse! Märkimisväärne osa tiitlist kuulub ka teile!🫶
Ja lõpetuseks, nagu alguses mainitud sai, siis on ka veidi kurvem osa, milleks on asjaolu, et hetkeseisuga meid 2025a ilmselt sõitmas ei näe. Võibolla vaid sügisel kodusel Saaremaa sprindil.
Ükskõik mis pidi me ka ei uuri, puuri ja arvuta, siis eelarve rohkemat kahjuks ei võimalda.
Mis siin salata, eks soov sõita on suur aga lihtsalt hetkel selleks võimalust ei paista. Auto on saanud eelneval hooajal parjalt peksta, seega vajab veidi nokitsemist ja ehitamist enne võistlustulle astumist ning autosport on üleüldiselt väga kallis spordiala, kus iga abi on tohutu väärtusega.
Seega kui on keegi, kes tunneb, et tahaks meid rajal näha ja aidata meil tiitlit kaitsta ka 2025 hooajal, siis kõik koostööpakkumised on väga oodatud!🙏
Autol vaba reklaampinda jagub rohkesti ning iga eraisiku nimi jõuaks meie auto kapotile!!
Iga suurema toetuse eest jagame kindlasti välja ka personaalseid meenete kotikesi!
Kõik ideed on oodatud! Kirjuta, joonista või helista meile ning rühime üheskoos Eesti meistri tiitli suunas!🤝 (kontaktid lisame alla)
Või soovi korral võimalus anda oma panus ka siin⬇️
EE312200001107126983 MAGNUS LEPP või
EE881010011989212228 MARIA TRAVE
Seniks aga soovime kõikidele KÕIGE PAREMAT 2025 AASTAT ning kiirete kurvideni!💨🏎️
Telefonid: +372 59021239 Magnus ja +372 56945815 Maria
Email: [email protected] ja [email protected]
- Maria ja Magnus ning pisike Aurora🤍-