18/11/2023
👠👠👠
Поговоримо про підбори для heels.
Вже дуже багато записано в сказано було з приводу цієї теми . Хочу і я висловити свою думку .🤔
Підбори не можна взяти будь-які ,які продаються в масмаркеті ,чи просто гарні на вашу думку . Хілси повині бути професійними ,як що Ви хочете танцювати красиво і бути при цьому здоровими . ❗️❗️❗️❗️
На підборах економити не можна!!!. Бо то є ,Ваш комфорт і здоров‘я . Якість Вашого руху та відчуття себе . Як Ви зможите тримати баланс ,коли підбори занадто високі ,колодка не зручна .
Для початківців я раджу 5-7 см. Для більш досвідчених 10 . Наприклад я танцюю саме на цій висоті . Ваша стопа та голеностоп повинен бути чітко зафіксований . Підошва не повина бути дуже твердою ,але і не м‘якою . Пальці відкритті ,для більшого «зцеплення»з підлогою . Поверхня шкіряна,тканина,тканина з щільною ризинкою ,або якісний замінник шкіри .
❗️❗️❗️сітка нормально не тримає стопу ,часто рветься . І взагалі ,ці найпопулярніші підбори з сіткою дуже не якісні . Не купуйте їх прошу . ⛔️
Зверніть увагу на те ,що кожна стопа має свій радіус під’йому від п‘ятки до верхньої точки під‘йому . У когось під‘йом не великий у когось високий . І тут важлива і висота підбора і зручність колодки .
Я сама багато перетанцювала і переатестувала на собі . І знайшла свої ідеальні . Але ,це мої 👠❤️не факт ,що Вам буде зручно саме на цій моделі .
Дівчата дуже прошу не заощаджуйте на свому комфорті та здоров‘ї .
У мене та моїх колег неодноразово були дуже неприємні історії з тим ,що неякісні та непрофесійні підбори фарбували та шкодили підлогу . І звісно вони та я ,за це все платили(і багато) . Ваш тренер не повининен мити за Вами чи сплачувати штрафи за шкоду . Тому будь-ласка подумайте і про цей момент .
В збережених і в історіях сьогодні я ще більше розкрию тему 👠👠👠.
Вам дякую і ❤️як було корисно .
#танці #танцінапідборах