26/05/2026
3Déčko si vybírá další oběť 😄
Tentokrát si k nám přišel vyzkoušet 3D lukostřelbu Aleš 🏹🙂
Základy pochopil překvapivě rychle, takže jsem ho dlouho netrápil na rozstřelišti a brzy jsme vyrazili rovnou do terénu 👍
A fakt mu to sedlo — postupně zvládal trefovat terče i z docela náročných pozic a některé rány byly na úplného začátečníka moc pěkné 😊
Na závěr dostal pár tipů k vybavení a mám takový pocit, že už nejspíš pokukuje po vlastním luku 😄
..
-Petr Špatenka