06/01/2026
Giromani a giromanky POZOR !!!
V sobotu 10.ledna 2026 se v 19h vidíme na Míru!
Tam se potká kolo, pivo a muzika 🍺🚲🎸
Promítáme Giro de Pivko – film o zážitcích na kole, pádech i přátelství.
A o tom, že nejhezčí etapy končí u stolu, ne v cíli. 😆🍺
A aby toho nebylo málo,
během toho zahraje Venca’s group, kapela která Giro de Pivko provází stejně, jako chuť piva! 🍺
Takže kdo přijde na film, dostane i koncert
a kdo přišel na koncert, odejde s chutí na pivo a kolo.
👉 Přijeďte si loknout večera, který má víc atmosféry než piva v lednici. . 🍻🎬🎶
A o tom sa nebav a dojdi!
S pozdravem
Lukáš Hofman 😎
Girooooooooo 🍺🍺🍺👍