03/05/2026
Příběh s fotkou moře je super, co říkáte?
Je od mé kámošky, co sbalila děti a vyjela na dámsko-dětskou jízdu do Chorvatska.
Super nápad v tyto krásné dny.
Nám se program malinko změnil...
Říká se, že člověk nedostane si přeje, ale to, co potřebuje.
Ty naše okna od pylu potřebovala umýt.
Tak jsem po 3 dnech s marodem doma, ujela dnes pár km na kole a užila si taky skvělou modro-zelenou kombinaci a potkala cestou dva krásné jezevčíky.
Tak zitra na Pilates, jo, pomůcku ještě vymyslím.