22/05/2026
V sobotu 16. 5. se konal první závod Českého poháru v triatlonu ve Zlíně, kde nás v kategorii dorostenců reprezentoval Tadeáš Filip. I přes velmi nepříznivé podmínky, déšť a chladné počasí, předvedl na náročné supersprintové trati výborné výkony a vybojoval si nominaci do nedělního finále B. Do něj však nakonec kvůli nachlazení nenastoupil.☹️
Pocity Tádi po závodě:
„Dopolední rozjížďka - plavání bylo dobré, kolo lepší než při ranním rozjetí a běh se povedl, měl jsem z něj radost. V odpoledním semifinále jsem se na kole cítil hůř než v rozjížďce, ale běh byl pocitově ještě lepší než dopoledne. Za mě celkově velká spokojenost a posun vpřed.“