31/03/2026
Máme za sebou další turnaj Orelské florbalové ligy - divize západ. Sezóna 2025/2026 v kategorii STARŠÍ ŽÁCI se nám blíží do konce. Náš tým drží průběžné první místo tabulky.
Dne 28.3.2026 odehrál náš tým FBO Orel Boskovice - starší žáci, turnaj na Vysočině ve SH Nové Město na Moravě.
V prvním zápasu jsme prohráli 0:5 s domácím týmem Orel Nové Město na Moravě. Ačkoliv se výsledek zdá být jednoznačný, tak herně byl velmi vyrovnaný. Štěstíčko bylo nakloněno na stranu protihráčů.
Ve druhém zápasu jsme hráli proti týmu Orel Velké Opatovice. Zde si naši hráči spravili chuť. Zvítězili jednoznačně v poměru 1:12. V prvním půli se skóre zastavilo u výsledku 1:4. První a třetí gól dal hráč #27 Patrik Horák, kdy na oba jeho góly přihrál hráč #58 Michal Barvík. U dalších dvou gólů se spravedlivě vystřídali s golem i asistencí hráči #20 Štěpán Ondruch a #43 Lukáš Koudelka. Ve druhé polovině zápasu se už Velké Opatovice ke gólu nezmohly a hráči FBO Orel Boskovice naopak vstřelili 8 gólů.
Nejlepším střelcem zápasu byl s 5-ti góly #27 Patrik Horák a 2 góly dala hračka #8 Justýna Ševčíková. V počtu nejvíce asistencí tohoto zápasu byl #58 Michal Barvík, který si do tabulky připsal 3 asistence.
Závěrem k tomuto turnaji lze použít známou filmovou hlášku: Tenhle zápas a tamten zápas, nebe a dudy 😂
19.4. nás čekají poslední dva zápasy sezóny Orelské florbalové ligy. Bude se hrát ve SH Kuřim a zde se rozhodne, zda FBO Orel Boskovice udrží první místo v tabulce a stane se vítězem této sezóny.
Velký dík za odvedený sportovní výkon všem hráčům a trpělivost trenérům.