05/11/2025
| B-TÝM |
V sobotu 25. 10 se od 14:00 sehrálo naše béčko poslední zápas v tomto kalendářním roce proti Cizkrajovu. V 83. minutě se prosadil Tomáš "Čéča" Tepřík. 1:0.
Béčko se loučí s podzimní částí sezóny 2025/2026 vítězně.
Trenér Ladislav "Píst" Burghard:
Do Cizkrajova, který dosud nezískal ani bod, jsme odjížděli ve 13 lidech, když se na poslední chvíli přihlásil Matouš Nikrmajer, který před 14 dny utrpěl velkou tržnou ránu na hlavě při zápase ve Strmilově. Od začátku jsme byli aktivnější, ale nutno podototknout, že na našich kopačkách byla spousta nepřesností a i díky tomu jsme se příliš do šancí nedostávali. V největší se ocitnul Tomáš Tepřík, ale jeho střela z úhlu minula cíl.
V poločasové pauze jsme si řekli, že musíme býti trpěliví a šance určitě přijdou.
Druhé dějství pokračovalo ve šlépějích toho prvního. Nadále jsme byli aktivnější a fotbalovější, ale nutno podotknout, že Cizkrajov bránil velmi pozorně. Do dvou vyložených šancí se dostal Martin Bodlák, ale tváří v tvář proti gólmanovi zklamal a oba jeho pokusy skončily nad brankou. V 60. minutě přišel jeden z důležitých momentů utkání, po naší špatné zpětné přihrávce se řítil sám na branku domácí Honza Volráb a kapitánovi Zdendovi N. nezbylo nic jiného než zatáhnout za záchrannou brzdu. Soupeře stáhnul rukama k zemi a nemohlo následovat nic jiného, než červená karta. I v deseti lidech jsme se snažili výsledek strhnout na svojí stranu. Postupně nám ale také docházely síly. Matouš Nikrmajer kvůli křečím nemohl dále pokračovat, Dominik Růžička byl nešetrně nakopnutý,a tak jsme chvíli hráli v devíti. Dominik ovšem se sebezapřením přece jen nastoupil a vymyslel rozhodující moment zápasu. V 83.minutě přihrál na pravou stranu Martinovi Bodlákovi, ten se uvolnil a přihrávkou po zemi našel na zadní tyči Tomáše Tepřika, který už se tentokrát nemýlil. Chvíli poté ještě zpoza vápna vypálil Martin Bodlák, jenže jeho bomba skončila na spojnici.
Závěrem chci klukům poděkovat za celou podzimní sezónu. A i přes nějakou prohru si zaslouží pochvalu, poněvadž žádný zápas nevypustili a vždy makali na 100%.
Děkujeme všem fanouškům, kteří dorazili a rozloučili se s našimi borci přímo na Cizkrajovském hřišti. 🤍💛💙