19/05/2026
V neděli 17.5. jsme byli na turnaji v Praze. Utkali jsme se s místními Černými Pantery a s příbramskými Bobcats.
Ve skoro plné sestavě nás čekaly těžká utkání proti týmům z TOP 4.
Oba zápasy měly slibné první poločasy, kdy jsme dokázali držet krok se soupeři. Celkově však došlo k naplnění papírových předpokladů a prohráli jsme s Bobcaty 13:28 a PBP 8:42.
Příslibem do budoucna může být pár světlých herních momentů, kdy naši mladí hráči poznali, že se dá hrát i proti těm nejlepším.
MVP útoku - Jirka Kaplan za bojovnost
MVP obrana - Alex Fiala za hodně slušný výkon na nováčka
Máme 2 víkendy odpočinek a 7.6. pořádáme domácí turnaj ve Vysoké nad Labem.