16/08/2025
Bohužel nám dnešní 12.ročník nohejbalového turnaje trojic přerušil déšť v průběhu rozehraných skupin a kvůli nehratelnému hřišti a dalších přeháněk jsme turnaj museli přerušit a rozhodnout o vítězi dle nejvyššího počtu bodů a celkového skóre. Dle spočítaných bodů nastala situace,že jsme měli dvě trojice na prvním místě. Ceny byly pro první čtyři místa a i zbylá družstva dostala drobnou odměnu.
Missáka turnaje letos získal Kuba Kopejtko
Sympaťánda turnaje: Lenka Kubelková
1. The boys - Lomický, Jírovský, Hrabčák
1. Bušmani - Tomášek, Palkoska, Peckert
2. Něco vymysli - Kopejtko, Sládek, Sušánka
3. Janovice - Cibulka, Šiška, Rott
4. Tečená - Černá, Návara, Teocharis
Všem moc děkujeme za účast a příští rok na viděnou a doufejme za lepšího počasí. ⚽✌️