27/12/2020
Holky dodatecne krasne Vanoce a do noveho roku spoustu zdravi, stesti, lasky a pohody. Bohuzel jsme si letos moc nezacvicily a na jare uz zacinat ani nebudeme, cekam vytouzene miminko 🥰. Pokud mate nektera nevychozene pernamentky, tak mi poslete soukromou zpravu a nejak to vymyslime. Mockrat dekuji za vasi energii a prizen ♥️