19/09/2022
📢📢📢 V pátek bojovný výkon pro mistryním z Ostravy a v neděli 6 bodů z Pardubic. 📢📢📢
Víkend žen slovy trenéra Jirky Dolečka:
"Páteční pohárové utkání se odehrálo tak, jak se dalo čekat. Papírově silnější tým si přijel pro jasný postup. Nám to ukázalo to, co se nám potom v neděli hodilo. Pohár tedy hodnotím kladně a myslím si, že nám to dalo dost zkušeností do této sezóny.
Neděle pro nás byla klíčová. Jako trenér jsem chtěl, aby můj tým přijel s 6 body domů. POVEDLO SE! Jsem rád, že dřina bránění v minulé sezóně, přinesla ovoce. První zápas se nevědělo, co očekávat jak od soupeře, tak od celé soutěže. Zápas skončil 3:8. Bylo vidět hodně mezer, na kterých musíme zapracovat. Soupeř nás ale nechal tvořit hru a to se nám hodilo. Druhý zápas se odehrál proti OT. Do zápasu se šlo opět s určitou neznámou. Soupeř sice hrál utkání před námi, ale i tak, určitý respekt k soupeři byl. V první třetině bylo vidět, že soupeř se nenechá jen tak porazit. Stav 2:2 a musela přijít změna. Stačila další třetina a už se vedlo o 5 branek. Soupeř už nás nechal jenom kombinovat, a tvořil hru jenom díky rychlému vyhození míčku.
6 bodů doma a příště se těšíme na další utkání ✊💛🖤"
Další zápasy jsou na programu 1. října ve Slatiňanech proti Jičínu B a domácím Spartakem.