10/09/2021
Ahoj,
všechny moc zdravím a zvu vás s delší odmlkou na setkání na Šumavě se cvičením a výlety do podzimem zbarvené přírody. Ve dnech 1.10. až 3.10. budeme opět bydlet a cvičit v hotelu Šumava u Kašperských Hor, kde nás čeká jako vždycky i dobrá kuchyně. Výlety si užijete zase v blízkém i vzdálenějším okolí, budu se snažit vymyslet zase něco nového :-). Pozvánku přikládám do přílohy a také se omlouvám za málo času na rozmýšlení, protože mi osobní důvody teď trochu bránily v plánování podzimního kurzu. Ale rozhodla jsem se, že letos na podzim zas vyrazíme a moc se těším, že si snad ještě užijeme podzimní sluníčko. Pokud budete mít chuť s námi vyrazit, ozvěte se mi, co nejdříve, ráda bych to věděla nejdéle do 20.9.
Pohodové dny přeje Lenka Luhanová a Alpinning tým